Міжрегіональне засідання кафедр ОІППО

Автор
30 травня на базі управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації було проведено міжрегіональне засідання кафедр обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти (Хмельницький – Шепетівка – Луцьк – Рівне) з проблеми «Інноваційні ресурси управління професійним розвитком керівників ЗНЗ у регіональній системі післядипломної педагогічної системи».
На засіданні виступили т.в.о. ректора Хмельницького ОІППО Попик О.Ф., який розкрив питання «Координація роботи Хмельницького ОІППО з управліннями освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо науково-методичного забезпечення діяльності керівників навчальних закладів», заступник голови Шепетівської РДА Лінник Ю.В. – «Стан та перспективи розвитку регіону», начальник управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА Дзяворук П.Ф. – «Інноваційний освітній простір Шепетівщини», завідувач Шепетівським районним методичним кабінетом Мазур В.Д. – «Інноваційні підходи в управлінні професійним розвитком керівників шкіл району», директор Городнявського НВК, президент обласного клубу директорів ЗНЗ «Співробітництво» - «Особливості управління освітнім округом в умовах модернізаційних змін».
З присутніми завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій хмельницького ОІППО Гуменюк В.В.  провела експертну панельну дискусію «Інноваційні ресурси управління професійним розвитком керівників ЗНЗ: переваги та можливі ризики».
Гості відвідали також Плесенську та Ленковецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор Плесенської школи Капелюх Т.М. презентувала модель громадсько-активної школи, а директор Ленковецької ЗОШ Безкоровайна Г.Г. презентувала роботу з питання «Управління організаційно-функціональною системою інтелектуальної творчої діяльності вчителів та учнів». Гості відвідали також літературно-меморіальний музей М. Островського.

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Якби ж цих семінарів був толк ! Як не освіта то нікому не нужна НАУКОВА РОБОТА,а учні нічого в цих роботах не розуміють, бо роблять за гроші учителі чи просто знафйомі!!!

АНОНІМ
This comment was minimized by the moderator on the site

Добре що є інтернет, то дитина яка справді хоче вчитись може цим сама зайнятись. Вебінарів та літератури в неті валом.

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Тички пальцем у небо. Все, нібито вірно - треба зробити і оце, і оте, і ше інше. Тільки як - тішіна. :lol: Крім того, ну ніяк не можу погодитись з пунктами 5,6,8(де в чому),20 - махровий егоїзм, який і є причиною 99% всіх людських бід.

Проклятий ламер
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением