У чотирьох школах Шепетівки призупинено навчання

12 листопада відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Про його рішення повідомив відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради.

Члени виконкому розглянули питання щодо тимчасового призупинення освітнього процесу в ЗОШ № 1 (крім філії початкової ланки в ДНЗ № 11), ЗОШ № 4, СЗОШ № 2, НВК № 2 «ЗОШ-гімназія». Рішення про призупинення навчання в цих школах  було прийнято через загрозу зниження тиску газу у місті Шепетівка до 0 та затримку в запуску вже під’єднаних модульних котелень.

Отож, було вирішено призупинити освітній процес  з 13 листопада 2018 року  і до стабілізації ситуації. Про тривалість перерви у навчанні буде повідомлено додатково.

Також учасники засідання затвердили порядок забезпечення проїзду учнів до закладів загальної середньої освіти міста відповідно до міської програми «Шкільні перевезення» на 2018-2020 роки. Цим рішенням виконавчий комітет зберігає вартість разового проїзду одного учня до школи на рівні 2 гривень від встановленого тарифу. 3 гривні — різниця від повної вартості проїзду буде відшкодовуватися з міського бюджету.

Також розглянули проект рішення про повідомну реєстрацію колективного договору, питання благоустрою міста тощо.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением