Юні шепетівські танцюристи привезли нагороди із обласного огляду-конкурсу

Танець – це життя, це справжні почуття і хвилюючі емоції, які  відчули учасники та глядачі обласного огляду-конкурсу хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Розмай-2018». Відбувся огляд-конкурс 14 травня 2018 року у Хмельницькій обласній філармонії.

Організатором огляду-конкурсу є Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. Цьогорічний «Розмай» проводився за номінаціями «Сучасна хореографія» та «Спортивно-бальна хореографія» (ансамблі, солісти та малі форми) і за чотирма віковими категоріями. В ньому взяли участь 49 виконавських одиниць, а це біля 800 учасників.

Учасники огляду-конкурсу продемонстрували достойний рівень виконавської майстерності, високу сценічну культуру, цікаві за жанрами та композиційною будовою хореографічні роботи, які порадували як журі конкурсу, так і учасників та глядачів. Конкурс видався щедрим на приємні відкриття та  заслужені нагороди. Члени журі високо оцінили виступи  учнів мистецьких шкіл області.

У но­мі­на­ції «Су­час­на хо­ре­ог­ра­фія» в мо­лод­шій ві­ко­вій ка­те­го­рії та в категорії "Дебют" 1 місце здобув хо­ре­ог­ра­фіч­ний ко­лек­тив «Ра­дість» Ше­пе­тівсь­кої ди­тя­чої му­зич­ної шко­ли.

Батьківський комітет щиро вдячний керівнику Камфорович Л. К. за роботу з  дітьми та пережите неодноразово відчуття гордості.

За матеріалами управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Оксани Таган

Відео

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением