Вівторок, 19 грудня 2017 23:08

У Шепетівському професійному ліцеї відкрили тир

15 грудня в Шепетівському професійному ліцеї відбулося урочисте відкриття стрілкового тиру завдяки активній участі та перемозі працівників навчального закладу в третьому конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Урочисте відкриття розпочалося в актовому залі під гаслом «ВИ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЕСЬ СОЛДАТАМИ», на якому присутні «прогорнули» сторінки історії становлення незалежності України та згадали усіх учасників бойових дій від козаків до ветеранів Другої світової війни, від воїнів афганців до сьогоднішніх героїв – бійців АТО.

Під час свята співали гімн України, вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих воїнів.

Представник народного депутата Ірина Топчій разом із головою клубу воїнів афганців В.М.Окорським перерізали символічну стрічку.

Свято продовжилося у тиру змаганням із стрільби між учнями групи № 104, навчання котрих іде з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Перший постріл було надано представнику народного депутата Ірині Топчій.

Вважаємо, що відкриття тиру стане наступним етапом створення комплексу спортивних об'єктів на базі ліцею і дозволить залучити більшу кількість підлітків, у тому числі й тих, які потрапили у важку життєву ситуацію, до занятть військово-прикладними видами спорту, захистить їх від впливу вулиці, сприятиме соціалізації молоді, виховання у них цивільних якостей, патріотизму, толерантності, підготовки учнів до служби в армії.

Так повідомили на сайті освітнього закладу

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Тир - це добре але хочуть вцілому ліквідувати спеціальність радіомеханік (телемайстер) хоча практиканти які за цією спеціальністтю проходили практику на Арбазі заробили чималу суму для професійного ліцею! Виходить гроші на тир Є а на основний...

Тир - це добре але хочуть вцілому ліквідувати спеціальність радіомеханік (телемайстер) хоча практиканти які за цією спеціальністтю проходили практику на Арбазі заробили чималу суму для професійного ліцею! Виходить гроші на тир Є а на основний профіль занять немає! Ганьба директору училища!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

З фото видно , що ремонт зробили з двох банок фарби та пакету вапна. Керівництво навчального закладу й досі живе в стилі совок. А в чому тут заслуга депутата - не розумію.
Дійсно, спеціальності закривають, а тир -звісно це добре але ж зовнішній...

З фото видно , що ремонт зробили з двох банок фарби та пакету вапна. Керівництво навчального закладу й досі живе в стилі совок. А в чому тут заслуга депутата - не розумію.
Дійсно, спеціальності закривають, а тир -звісно це добре але ж зовнішній вигляд бажає кращого раз вже тут депутат задіяний.
Ну ,що зробиш - вибори на носі.
В парку доречі є добре приміщення для тиру! Але ж стоїть , скоро комісія складе висновок ,що аварійно небезпечна будівля,а може й вже!?

Детальніше
Іван
This comment was minimized by the moderator on the site

І що всі можуть піти та популяти? я б з малим сходив би)

renegat18
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода