Відбувся заключний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Шепетівської філії МАН України

27 грудня в гостинних стінах НВК № 1 відбувся заключний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Шепетівської філії Малої академії наук України. В цей день 94 учні навчальних закладів міста публічно захищали свої наукові дослідження перед журі у 45 наукових секціях 12 наукових відділень МАН. До складу журі ввійшли кращі педагоги міста, а також запрошені науковці: Омельчук О.М., доктор юридичних наук, ректор Хмельницького університету управління і права, Лакіза В.В., старший викладач університету «Львівська політехніка», Губін О.І., кандидат медичних наук.
На конкурсі панував дух інтелектуального пошуку та конкуренції. Передноворічну святкову атмосферу створило урочисте відкриття конкурсу. З вітальним словом до юних науковців Шепетівки звернулись: в.о. міського голови М.І.Полодюк, начальник управління освіти Л.І.Тихончук. Високу оцінку організації роботи з обдарованими дітьми в місті дали запрошені гості: Г.М.Гончарук, директор Хмельницького ОЦНТТУМ, О.М.Омельчук, ректор ХУУП, Н.О.Лимар, завідувач відділом МАН Хмельницького ОЦНТТУМ.

За рішенням журі перші місця визначені у 35 наукових секціях. Таким чином на ІІ етапі конкурсу в м. Хмельницькому Шепетівську міську філію МАН представлятимуть 15 учнів із НВК № 1, 7 – із «ЗОШ - гімназія», 4 – із НВК № 3, по 2 - із СЗОШ № 2, ЗОШ №№3,8 та по 1 – із ЗОШ №№1,6 та ЦДЮТ.

Учні, які закінчили роботу в секціях могли вибрати собі заняття до душі. В дозвільній частині програми конкурсу проводився шаховий та тенісний турнір. Педагоги із ЕНЦУМ та ЦДЮТ показали майстер-класи із виготовлення національної символіки «З Україною в серці» в техніці бісероплетіння та валяння з вовни і екологічної новорічної іграшки із рогозу «Символ року». Для охочих працювало інтернет-кафе. Святковий настрій створювала виставка новорічних композицій, ошатна ялинка в актовій залі та урочисто прикрашена сцена.

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Молодці! Так тримати!

nexn
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением