Статистика захворюваності через коронавірус COVID-19 у Шепетівці завмерла

Автор 18 квітня 2020, 15:12

Станом на 15:00 18 квітня у Шепетівці підтверджені 8 випадків інфікування коронавірусом COVID-19. Ця цифра вже не збільшується чотири дні, що вселяє оптимізм на період Великодніх свят. Разом з цим, поки що, не зафіксовано жодних нових підозр. 

Наразі з числа інфікованих двоє лікуються в Хмельницькій інфекційній лікарні, один у Шепетівській ЦРЛ, а ще четверо амбулаторно.

На жаль один хворий помер. За словами лікарів він з 2012 року був прикутий до ліжка через інсульт та мав побічні серцеві захворювання. Коронавірусна інфекція COVID-19 стала фатальною для похилого чоловіка.

Зараз у Шепетівці на самоізоляції знаходиться 89 чоловік, з них 48 — повернулися з-за кордону, 41 — з числа контактних, в тому числі 24 медичних працівників.

Медичним працівникам відділення анестезіології та інтенсивної терапії Шепетівської ЦРЛ, що лікують хворого на коронавірус, зроблено ПЛР-тести. Усі результати — негативні.

Представники міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації зустрілися із священнослужителями усіх релігійних конфесій Шепетівки та досягли домовленостей щодо необхідності зменшення соціальних контактів під час святкування та проведення богослужінь на Великдень.

У храми будуть допускатися не більше 10 осіб, але буде проводитися онлайн-трансляція богослужіння. У місцях богослужінь зможуть бути одночасно присутніми: священник, прислужник та особи, які технічно обслуговувють богослужіння та забезпечують онлайн-трансляцію.

Обов’язковою умовою є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми, крім священника.

19 квітня біля храмів міста Шепетівка  будуть знаходитися поліцейські патрулі та представник храму, які у разі спроб вірян відвідати церкву толерантно роз’яснюватимуть вірянам необхідність виконання цих правил.

Статистика захворюваності на COVID-19 по Хмельниччині

Щодо статистики по області, то всього з початку епідемії на території Хмельницької області зареєстровано захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 методом ПЛР у 46 людей, у тому числі у 2 дітей та 14 медпрацівників. За останню добу захворіло 6 людей у Чемеровецькому районі.

Випадки захворювань зареєстровані у жителів міст Хмельницький, Шепетівка, Чемеровецького, Хмельницького, Волочиського, Городоцького районів. По кількості інфікованих лідирує із 18 випадками Чемеровеччина.

На апараті штучної вентиляції легенів знаходяться 3 людей (0 дітей, 0 медпрацівників): Хмельницька міська інфекційна лікарня – 2, Шепетівська ЦРЛ – 1 людина.

Коло контактних осіб встановлено, заходи з дезінфекції в приміщеннях перебування людей, що захворіли проведені.

Одна людина перебуває на амбулаторному лікуванні в Кам’янець-Подільському районі, даний випадок МОЗ України зареєстровано в Чернівецькій області.

Станом на 18 квітня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 15 осіб (1 дитина з м.Хмельницький, 0 медпрацівників).

Випадки підозр зареєстровані у містах Хмельницький, Старокостянтинів, Камм’янець-Подільський, у Летичівському, Ярмолинецькому, Волочиському, Чемеровецькому, Деражнянському, Теофіпольському, Хмельницькому, Городоцькому районах.

Коло контактних осіб встановлюється, проводяться заходи з дезінфекції.

За минулу добу обласний лабораторний центр дослідив біоматеріали 74 жителів Чемеровецького району, в тому числі 50 медичних працівників та 24 хворих в Чемеровецькій ЦРЛ. Результати негативні.

Також досліджено зразки 13 людей з КНП “Хмельницька міська інфекційна лікарня”, з них 6 медичних працівників. Результати негативні.

Досліджено біоматеріал 6 хворих на пневмонію по Хмельницькій ПМСД. Результати негативні.

Протягом доби здійснено 438 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 2 пацієнтів з підозрою на COVID-19, яких госпіталізовано, до 9 з ГРВІ, 2 осіб госпіталізовано, до 4 з пневмонією, госпіталізовано.

В області створено ще 2 мобільні медичні бригади, в тому числі 1 додаткова в Чемеровецькому районі для забору біологічного матеріалу. Всього на території області діє 53 бригади. За минулу добу ними здійснено 6 виїздів та відібрано 49 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

0
репостів
0
репостів