Четвер, 16 квітня 2020 18:13

Голова асоціації лікарів Хмельниччини поскаржився на шепетівських медиків

Голова асоціації лікарів Хмельницької області Побережний Анатолій Іванович звернувся до голови Хмельницької ОДА, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Габінета Д.А., головного державного санітарного лікаря Хмельницької області Балашова О.В зі скаргою на своїх колег.

Щоправда, спочатку у своєму листі він поскаржився на церковників.

"Напередодні найбільшого християнського свята Пасхи хочу публічно звернутися до Вас, як очільників протиепідемічних комісій, яка має особливі повноваження щодо міроприємств, які проводяться в області і направлені на профілактику поширення корона- вірусної інфекції.  В першу чергу, хочу звернути Вашу увагу на недотримання православними конфесіями, особливо Московського патріархату, вимог карантинних заходів, затверджених постановою КМУ № 215. Національний план міроприємств передбачає домовленість керівників областей з очільниками церков щодо обмеження проведення багатолюдних зібрань, що не виконується релігійними громадами. Так, продовжуються богослужіння у церквах, а у Вербну неділю проводились багатолюдні заходи. Прошу Вас вплинути, певним чином, і не допустити  багатолюдних пасхальних служінь,  які вже плануються і це може призвести до спалаху коронавірусних захворювань. "

А вже далі мова пішла за колег з Шепетівки, Ізяслава, Камянець-Подільского та Чемеровець

"Викликають подив грубі помилки в порушенні алгоритму дій, затвердженого інструкцією влади і керівників ЛПЗ по транспортуванню хворого з підозрою на коронавірусне захворювання. Так, з м.Кам´янець-Подільського, на протязі декількох годин не могли евакуювати хворого із кабінету сімейного лікаря.

Порушення діючих інструкцій в Шепетівській ЦРЛ, що призвело до самоізоляції всього реанімаційного відділення, а лікар цього відділення, знаходячись на самоізоляції, спокійно, без спецодягу, в одній захисній масці дає інтерв´ю журналістці за межами відділення.

Порушення інструкції і відсутність засобів захисту призвело до інфікування вісьмох медиків Чемеровецької ЦРЛ, які до того ж і не ізольовані в обсерваційні центри.

Дивують також дії медичних працівників Ізяславської ЦРЛ, які, виявивши підозру на коронавірусну природу пневмонії в терапевтичному відділенні не госпіталізували її у Хмельницьку інфекційну лікарню, а перевели в інфекційне відділення Ізяславської ЦРЛ."

Лікар-анестезіолог Шепетівської ЦРЛ Олег Довгань не забарився із відповіддю. Цитуємо без виправлень:

"Доброго дня!!! Пише Вам один з лікарів,який в одній захисній масці без захисного одягу дає інтерв'ю журналістці за межами відділення,а саме лікар,який як ще 19 інших осіб персоналу ВАІТ КНП "Шепетівська ЦРЛ", знаходиться з Ваших слів на самоізоляції,так як порушили інструкції влади!!! А тепер,шановний "колега" розкажемо Вам ми:

-персонал відділення анестезіології та інтенсивної терапії Шепетівської ЦРЛ протягом 16-ти діб знаходиться на обсервації в одному з відділень лікарні,так як весь цей час забезпечує лікування хворого на COVID-19,що перебуває у вкрай важкому стані,це є найважчий хворий в області!!!Дане рішення прийняте нами добровільно,це не самоізоляції,так як щоденно ми виконуємо свою роботу!!! Самоізолювались ми лише від своїх сімей і навколишнього світу,але не від нашої роботи!!!

-які до біса інструкції ми порушили і якої влади???Порушили те,що взялись за порятунок вкрай важкого хворого,котрого не можливо було транспортувати,і про це повідомлялось усюди і усім???!!! адже в "інструкціях влади" подібна ситуація не передбачена???

Ми вимагаємо від Вас публічного вибачення за інформацію,котру Ви виклали у зверненні до голови ОДА стосовно ситуації у Шепетівській ЦРЛ,адже жодне Ваше слово не є правдивим!!!"

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода