П'ятниця, 14 лютого 2020 20:27

Епідеміологічна ситуація з простудних захворювань на Шепетівщині загострилась

В Україні в 2020 році захворіло на грип типу А, В та вірусні інфекції більше 3 млн. чоловік, з яких 22 померло. На Шепетівщині в лютому поточного року загострилась епідситуація щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Щотижнево збільшується кількість захворівших.

Так за шостий тиждень поточного року захворіло 702 особи, з них діти склали 499 випадків, що становить 71%, в т.ч. від 0 до 4 років – 128 випадків, від 5-14 років – 293 випадки, від 5–17 років – 78 випадків.

В поточному році зареєстровано по первинних терміновим повідомленнях 18 випадків грипу в основному серед дорослого населення та учнів шкіл.

Інтенсивний показник захворюваності простудними інфекціями за 6 тиждень 2020 року склав 927 на 100 тис. населення, а це поки що нижче епідемічного порогу на 2,2%.

За останню неділю госпіталізовано 22 особи, з яких 15 випадків – діти.

В зв’язку з ростом захворюваності грипом та ГРВІ серед учнів шкіл м.Шепетівки тимчасово з 30.01.2020р призупинявся навчальний процес в всіх ЗОШ міста, в 7 школах Судилківської ОТГ, в Грицівському ліцеї Грицівської ОТГ, ДНЗ і ЗОШ с.Михайлючка, НВК с.Городнявка, 2 ЗОШ Ленковецької ОТГ до зниження та стабілізації епідеміологічного процесу. Завідувач відділення організації епідемічних

Завідувач відділення організації епідемічних досліджень Шепетівського міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Костюк В.В.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода