Середа, 31 жовтня 2018 01:56

У Шепетівці відкрили Амбулаторію загальної практики сімейної медицини №7

Автор

30 жовтня 2018 року у приміщенні Центрального офісу Корпорації «Сварог Вест Груп» відбулось урочисте відкриття Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7.

Під час заходу відбулась презентація приміщення та медичного устаткування, призначеного для огляду пацієнтів АЗПСМ №7 КЗ «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради. Новостворена амбулаторія на базі Корпорації «Сварог Вест Груп» оснащена новітнім обладнанням згідно вимог Міністерства охорони здоров’я України. Прийом майже 2000 пацієнтів, які наразі укладають договори про медичне обслуговування, веде сімейний лікар Іван Михайлович Буковецький, а допомагає йому сестра медична Леся Михайлівна Літвінчук.

До урочистого відкриття АЗПСМ №7 долучились: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Миколайович Лозовий, директор Департаменту охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації Яків Миколайович Цуглевич, голова Шепетівської районної ради Петро Францович Дзяворук, голова Шепетівської районної адміністрації Роман Борисович Підопригора, головний лікар Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Григорович Нечипорук, голова Ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп» Микола Миколайович Агарков, керівники структурних підрозділів та підприємств групи.

Слово взяв голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Миколайович Лозовий.

Приємно, що Корпорація «Сварог Вест Груп»  дбає не лише про розвиток свого підприємства, а й про здоров’я своїх працівників. Адже дуже важливо вчасно та належному рівні отримати медичну допомогу, коли ти її потребуєш. Відкриття закладів такого типу – це вдалий приклад державно-приватного партнерства заради своїх громадян. А покращення медичного обслуговування – це саме те, на що має опиратися реформа системи охорони здоров’я в контексті децентралізації, яка зараз впроваджується в Україні

«Ми з Вами є свідками впровадження реформи охорони здоров’я, ефективного методу співпраці бізнесу та комунального підприємства, методу державно-приватного партнерства. Корпорація «Сварог Вест Груп» у співпраці із комунальним закладом «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради об’єднали свої зусилля та забезпечили відкриття такого сучасного медичного центру. Щиру дякую Агаркову Миколі Миколайовичу за вагомий внесок у розвиток медицини нашого регіону, за розуміння важливості доступної та якісної медичної допомоги населення міста та району», – коментує Андрій Григорович Нечипорук.
 
Топ-менеджмент компанії вважає одним з ключових завдань створення гідних умов праці, підтримку здоров’я та відмінного самопочуття кожного члену нашого дружнього колективу та членів їх родин. Завдяки цим переконанням та підтримуючи реформу галузі охорони здоров’я, у 2018 році корпорація запровадила перелік проектів, спрямованих як на підтримку працівників, так і орендодавців підприємств групи. Так, з травня розпочала роботу програма медичного страхування працівників Корпорації «Сварог Вест Груп», за якою застраховано близько 3 тисяч осіб та з липня цього року стартувала програма страхування орендодавців по всій території діяльності компанії у Житомирській, Чернівецькій та Хмельницькій областях, а це – близько 25 тисяч осіб.

Прес служба корпорації «Сварог Вест Груп»

Останнє редагування Середа, 31 жовтня 2018 03:01

Новини Шепетівки в месенджерах

Підписуйся на Viber! | Підписуйся на Telegram!

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Кого буде обслуговувати дана амбулаторія?

This comment was minimized by the moderator on the site

Кого буде обслуговувати дана амбулаторія?

This comment was minimized by the moderator on the site

Агов, хтось дасть відповідь? Чи це була інформація на правах реклами?

This comment was minimized by the moderator on the site

Якби це була реклама, то була би позначка. Відповідь на твоє питання є в самій новині, амбулаторія буде обслуговувати працівників сварогу, тому що декларацію ти з лікарем вже не підпишеш, ліміти вичерпані

This comment was minimized by the moderator on the site

Судячи з великої кількості задоволених облич, далеких від медицини, це дуже схоже на рекламу ;). І зі змісту статті зовсім незрозуміло, хто ж ті "майже 2000 пацієнтів, які наразі укладають договори про медичне обслуговування".

This comment was minimized by the moderator on the site

Погоджуюсь, схоже на рекламу. Але нас на відкриття не запрошували, певно дуже образились, що ми по їх бажанню не видаляєм неугодні їм пости. Тому інформуєм про відкриття як можем, за допомогою прес релізів.

Комментарий последний раз редактировался в близько 5 місяців тому пользователем Dj Os Dj Os
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением