П'ятниця, 06 квітня 2018 15:16

У місті розпочали процес створення комунального медичного закладу

Автор

З метою підвищення рівня медичного обслуговування міського населення на 38 сесії Шепетівської міської ради прийнято рішення Про створення комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відповідно до затвердженого статуту комунального некомерційного підприємства «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на цей заклад покладено завдання з надання первинної медичної допомоги, здійснення управління медичним обслуговуванням населення території міста Шепетівка, вжиття заходів з профілактики захворювання населення, підтримки громадського здоров'я.

Керівництво міста разом депутатами міської ради сподівається, що таким чином наблизить надання медичних послуг до населення міста. Адже для кращого надання медичної допомоги у Шепетівці планується розмістити в рівновіддалених частинах міста амбулаторії.

Основним джерелом фінансування є кошти медичної субвенції із Державного бюджету та кошти місцевого бюджету.

Заступник міського голови Наталія Стасюк сказала, що міська влада довго вагалася чи створювати центр ПМСД чи ні. Але після поїздки до Новограда-Волинського, де даний заклад функціонує із 2004 року, посадовці ознайомилися із схожою системою надання медичних послуг первинної ланки медицини і все-таки переконалися, що у Шепетівці потрібно створювати свій міський центр ПМСД.

Нині, коли рішення сесії вже є, наступний крок, який буде зроблений вже після свят, – це реєстрація комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», далі оформлення усіх необхідних документів, організація роботи амбулаторій. І лише після цього можна буде говорити, що міська громада буде нести відповідальність за сферу охорони здоров'я в Шепетівці.

Разом з тим, допоки не передано функцію забезпечення медичними послугами у місто, не створено амбулаторій і не облаштовано матеріально-технічну базу тощо, шепетівчани обслуговуються на базі діючого Центру первинної медико-санітарної допомоги, що розміщується в приміщеннях Центральної районної лікарні.

Інформаційний відділ Шепетівської міської ради

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Краще підняли би медичним працівникам заробітню платню, хоча б до рівня вчителів, коштами місцевого бюджету!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

Нічого не зрозумів. Центр буде на базі ЦРЛ, чи це буде окремий заклад? Де він буде знаходитись?

This comment was minimized by the moderator on the site

Наскільки я зрозумів це просто юридична одиниця, а далі будуть підпорядковувати інсуючі амбулаторії

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением