14 людей госпіталізували через COVID-19, а ріст інфікованих становить 35%

Автор 28 березня 2023, 16:33

Протягом минулого тижня (3 20 по 26 березня) виявлено 84 випадки захворювання на COVID-19 (на 35% більше, ніж попереднього тижня), з них шість дітей. З загальної кількості захворівших 14 потребували госпіталізації. Одужали протягом тижня 77 осіб. Летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 66 осіб (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі 3 дитини. 10 пацієнтів госпіталізовані.

У Судилківський громаді за минулий тиждень виявлено 9 випадків COVID-19 – 5 жителів села Судилків, по одному Климентовичі, Серединці, Лозичне та Поляна. Із них три дитини. Госпіталізовано одну особу.

У Михайлюцькій громаді протягом минулого тижня зареєстровано 4 випадки COVID-19 – всі жителі села Михайлючка.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано 1 випадок COVID-19 – житель Онишковець.

У Ленковецькій громаді за минулий тиждень виявлено 4 випадки COVID-19 – по одному жителю Великої Рішнівки, Коськова, Чотирбок та Старих Бейзимів, Трьох із них госпіталізовані.

Вкотре нагадуємо про необхідність дотримання протиепідемічних заходів: соціальної дистанції та маскового режиму у місцях масового перебування людей і громадському транспорті, регулярне миття та дезинфекцію рук. Якщо ж з`явилися перші прояви хвороби – невідкладно звертайтеся до лікаря і в жодному разі не займайтеся самолікуванням. Найкраще захистить від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень вакцинація. Вакцинація = захист!

Шепетівський районний відділ ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ»

Останнє редагування 28 березня 2023, 17:17
0
репостів
0
репостів