Членами журі фестивалю-конкурсу виступили:
- Тарас Яницький (м. Київ) - заслужений артист України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач, класу бандури Київського національного університету культури і мистецтв, КВНЗ КОР "Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва", Київського університету ім. Б. Грінченка;
- Наталію Турко (м. Рівне) - викладач та керівник капели бандуристів Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, керівник народного тріє бандуристок "Любисток", член Національної спілки кобзарів України.
- Георгій Матвіїв (м. Київ) - бандурист, композитор-новатор, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, артист Національного академічного оркестру народних інструментів України;
- Руслана Лісова (м. Чернігів) - композитор, член Всеукраїнської музичної спілки України, викладач Чернігівської музичної школи №2 ім. Є. Богословського.
В рамках заходу також відбулась презентація нотної та методичної літератури, майстер-класи провідних бандуристів нашої країни та урочиста хода містом.
Організатори музичного фестивалю відзначили усіх його учасників сувенірами із зображенням старовинної фортеці, що у м. Кам’янець-Подільському. А керівнику шепетівського ансамблю «Мозаїка» Олені Малинюк було вручено Подяку за професійну підготовку юних музикантів та Сертифікат на участь у майстер-класі відомих діячів культури. Як розповіла Олена Малинюк, ансамбль бандуристів «Мозаїка» Шепетівської дитячої музичної школи не пас задніх.
"Завдяки плідній праці юні музиканти стали призерами ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу бандурного мистецтва «
Козацькому роду нема переводу""
На закритті конкурсу, 20 квітня, відбувся флешмоб, де учасники та члени журі спільно зіграли стрілецьку пісню "Ой, у лузі червона калина". Рекорд України побито не було, але флешмоб справив неабияке враження на гостей заходу, адже одночасно грали та співали пісню понад 200 бандуристів.