Розділ Культура

У Шепетівці відбувся фестиваль «Шевченкове слово»

Автор 06 березня 2018, 17:17

5 березня в міському будинку культури пройшов фестиваль «Шевченкове слово». Про деталі заходу розповів інформаційний відділ Шепетівської міської ради.

З метою популяризації творчої спадщини та виявлення обдарованої молоді до 204-ої річниці від дня народження геніального поета, художника і письменника Тараса Шевченка відбувся конкурс читців. Участь у конкурсі взяло понад 40 декламантів у двох вікових категоріях: 9-12 та 13-17 років. На виступи учасників було встановлено часові обмеження – вони мали тривати не довше 5 хвилин.

Долучився до свята і ансамбль бандуристів дитячої музичної школи, учасники якого подарували гостям фестивалю декілька музичних композицій. Під керівництвом Валентини Шевчук пісню «Вишивала я рушник» виконала маленька вокалістка Настя Тимошенко.

Начальник відділу культури міськвиконкому Світлана Джус зазначила, що конкурс є доброю традицією, подякувала усім учасникам та їх наставникам за декламації та вручила почесні грамоти переможцям. Управління освіти також приєдналося до привітань.

0
репостів
0
репостів