Концерт «VIP Тернопіль» відбувся у Шепетівці з аншлагом

Автор

2 березня до Шепетівки з концертом завітали незмінні учасники "Ліги Сміху" на каналі 1+1, актори "Країни У" та "Одного разу під Полтавою"на каналі ТЕТ, переможці шоу "Бійцівський Клуб", "Розсміши коміка" та переможці Літнього Кубку Ліги Сміху - команда «VIP Тернопіль».

Шепетівський будинок культури заповнився вщент шанувальниками цієї команди та українського гумору. Дві години жартів промайнули, як дві хвилини. Запальні та енергійні учасники колективу зуміли показати реалії життя через комічні сценки.

Найбільш гаряче шепетівчани приймали добре всім знаного Володьку – учасника команди КВН «Перша сільська збірна» та телевізійного «чоловіка» Таньки у скетчкомі «Країна У» Тараса Стадницького. Він розповів, що спонсором його приїзду є сільський «однозвьоздочний» коньяк «Термінатор». «Сільський «однозвьоздочний» коньяк «Термінатор» – а’л бі бек!», – розпочав Володька, колоритні жарти якого вже стали справжньою «фішкою» «віпівців».

Він поділився, що коли прогулювався Шепетівкою, то на нього чомусь показували пальцями і посміювались. «Я не розумію, чого вчорашні селяни сміються з теперішніх?», – із здивуванням запитав Володька.

Повеселив він шепетівчан і своїми піснями, одразу попередивши, що перед глядачами виступає людина, яка виграла у конкурсі «Я співаю так, як бог, мені півасік допомог».

«Запалювала» публіку і Таня Песик, лише від міміки якої зал вибухав реготом. Вона продемонструвала сапкою «стиль собачки».

У своїх жартах гумористи також використали наші локальні особливості накшталт району "шанхай" чи "дискобару Юність", чим дуже порадували глядачів.

Після концерту гумористи ще довго фотографувались із своїми шанувальниками.

Фотозвіт із концерту

Останнє редагування Понеділок, 05 березня 2018 21:26

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Хотів сходити , але якось закрутився трохи.
Хто знає , яка була ціна на квитки?

Іван
This comment was minimized by the moderator on the site

Від 160 до 280 грн

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

/було трохи люду?

Іван
This comment was minimized by the moderator on the site

а що по фотозвіту та заголовку незрозуміло?

Dj Os
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением