Розділ Культура

Шепетівчани вшановували пам'ять Кузьменка Андрія

Автор 05 лютого 2018, 19:49

«Я там, де сонце на стелі…». Під такою назвою пройшов вечір пам'яті, присвячений життю і творчості Кузьмі Скрябіну. Його постать є знаковою для історії, культури, України. Традиційно пам'ять музиканта, що загинув в 2015 році відзначають по всій Україні. В цьому році до цієї традиції долучився і Обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського.

Науковий спiвробiтник Юлiя Вiталiївна Лiпська провела вечір в творчiй, невимушенiй атмосфері. У великій мірі це було зумовлено присутністю запрошених гостей – і музикантів, і слухачів.

Вшанувати пам'ять Кузьми, поспівати і пригадати зворушливі моменти з життя і творчості прийшли студенти Шепетівського медичного училища.

Дуже додало атмосферності вечору живе звучання гітари барда Харчука Сергія, який відгукнувся на запрошення і виконав пісні з репертуару Скрябіна, зокрема «Старі фотографії».

Студенти також вшанували пам'ять музиканта - Слєсарчук Анастасівиконала пісню «Мовчати» під гітарний акомпанемент Чубея Івана. Також на заході читали уривки із книги Кузьми «Я, Побєда і Берлін», відгадували пісні за першими рядками, запалювали «вогники пам'яті» і писали цитати Кузьми, які найбільше запам’яталися чи зворушили.

Сподіваємося, що вшанування пам'яті Кузьми Скрябіна стане доброю традицією і в нашому місті, як частина загальноукраїнської данини пам'яті видатному музиканту.

Обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського

0
репостів
0
репостів