Макс Кідрук презентував книгу "Не озирайся і мовчи"

22 листопада 2017 року в читальній залі Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського зібралися пошановувачі творчості українського письменника Макса Кідрука на презентацію  нової книги «Не озирайся і мовчи».

Макс Кідрук народився 1 квітня  1984 года в Рівному. В школі навчався в   фізико-математичному  класі. В 2001 році вступив до технічного університету в Рівному. На третьому курсі вже працював програмістом.

В 2005 році переїхав до Києва та  вступив до   аспірантури КПІ. В 2007 виграв грант на навчання за кордоном та вступив  до аспірантури Королевского технологічного інституту (Стокгольм).

Була доволі успішна кар’єра, як на молодий вік Макса Кідрука. Але мабуть бажання шукати себе привело його до зовсім іншої сфери діяльності. У своїх творах письменник часто вживає наукові терміни та знайомить читача з сучасними науковими розробками.

Письменник, мандрівник, лектор, який  дуже багато читав  завжди, але не любив  книги за шкільною програмою. Мабуть тому, що це були якісь рамки, в яких творча натура пана Макса  не поміщалась.

І тому в певному сенсі він  – першовідкривач в українській літературі, саме з нього  почалися тревелоги, технотрилери...

Зокрема на даній презентації Макс Кідрук представив три свої книги: «Твердиня», «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», де крім ознайомлення читачів з історією написання книг, автор ще й продемонстрував буктрейлери на ці книги, які сам же і створив.

Дуже заінтригував всіх присутніх анонсом майбутньої книги «Де немає бога».

Цікаві та захоплюючі  були розповіді про подорожі автора, особливо до Африки.

Після закінчення презентації його ще довго не відпускали пошановувачі книг та представники ЗМІ.

Задоволені залишилися всі: як відвідувачі так і команда Макса Кідрука. Письменник пообіцяв: «Ми обов’язково будемо у Вас через рік з новою книгою, і тільки у цій бібліотеці.»

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Максим Іванович Кідрук (нар. 1 квітня 1984, Володимирець) - вікіпедія.

"Письменник, мандрівник, лектор, який дуже багато читав завжди, але не любив книги за шкільною програмою. Мабуть тому, що це були якісь рамки, в яких творча натура пана...

Максим Іванович Кідрук (нар. 1 квітня 1984, Володимирець) - вікіпедія.

"Письменник, мандрівник, лектор, який дуже багато читав завжди, але не любив книги за шкільною програмою. Мабуть тому, що це були якісь рамки, в яких творча натура пана Макса не поміщалась." - можна було запитати, а не вигадувати від себе якісь мотиви, на презентації це виглядало смішно)

Цитата Макса на рахунок шкільної программи: "У мене таке відчуття, що шкільну програму створювали з метою не навчити чогось, а задовбати. Тобто, в кінець відбити, забити в людини бажання читати. Дуже багато чого мені не подобалося. Безперечно, у шкільній програмі є багато хороших, потужних творів з сенсом. Проблема в тому, що вони не вчасно подаються. Школа повинна була б мати на меті не показати все різноманіття літератури, а показати, що читати це прикольно, весело, класно, надзвичайно круто. Іншими слова, просто привчити до читання." - а ви про якісь рамки)

Детальніше
Шепетівчанин
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением