Четвер, 25 серпня 2016 14:42

Пройшов творчий вечір Сергія Доскача

У Шепетівській районній бібліотеці відбувся творчий вечір самобутнього поета, члена літературно- музичної студії «Доля»  – Сергія  Доскача. Сергій Петрович Доскач – філолог  і багато його колишніх учнів ще досі пам’ятають його надзвичайно цікаві уроки літератури.
Десять років віддав педагогічній діяльності ,мав вищу категорію , блискуче проводив уроки літератури, ставив зі старшокласниками спектаклі.  Сергій Петрович має вже дві збірки власних віршів «Живой отклик души» , «Голос» ,  і на сьогодні самий плідний і активний поет літературно – мистецької студії «Доля».

Присутні поринули у світ дивовижної поезії  Сергія Доскача. В своїх віршах він не боїться сказати правду, висловити свою тверду позицію. Але в основному його вірші про жінку, про кохання. Його поетичний образ «Мадам»,  підтримали жінки студії, і всі  присутні могли насолодитись діалогом про кохання між «Мадам « і поетом. Поетична палітра вечора була яскравою і насиченою, вірші Сергія Доскача переплітались з музичними та поетичними вітаннями друзів. Вітали поета члени студії, працівники бібліотеки , гості та запрошені.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода