Залізничний вокзал Шепетівки увійшов до 15-ки найкрасивіших в Україні

Ворота міста. Так зазвичай називають вокзали. Адже часто саме залізнична станція – це перше, що бачать гості, які приїздять на екскурсію, у справах чи до родичів у місто. Інколи вокзал можна побачити тільки мигцем, з вікна потяга, прямуючи до зовсім іншого міста. Та краса чи оригінальність споруди можуть залишитися у пам'яті надовго. Отож один із міжнародних туристичних порталів підготував підбірку найкрасивіших вокзалів України, куди увійшов також і наш.
І це не дивно, адже навіть у маленьких містах є такі "ворота міста", яким можуть позаздрити і мешканці міст-мільйонників. 

Деякі залізничні станції навіть варті того, щоб провести в них екскурсію. Адже багата історія "воріт міста" часто приховує факти, які будуть цікавими туристам не менш, ніж розповіді про колишніх місцевих правителів та їхні ошатні оселі. Вокзали бачили мільйони і мільйони людей, пам'ятають безлічі їхніх життєвих історій. Більшість з них не відобразилися на сторінках книг. 

Отож ТОП-15 найкрасивіших вокзалів за версією IGotoWorld.com:

Дніпропетровський вокзал 
Залізнична станція Жмеринка 
Куп’янськ-Вузловий вокзал 
Залізнична станція Кривого Рогу 
Вокзал у Козятині 
Київський залізничний вокзал 
Луцький вокзал 
Львівський залізничний вокзал 
Ніжинська станція 
Одеська залізнична станція 
Ужгородський вокзал 
Харківський залізничний вокзал 
Чернівецька залізнична станція 
Чернігівський вокзал 
Станція Шепетівка 
Станція Шепетівка зведена ще у 1873 році. Перебудовувалася у 1952-му. Місцеві вважають станцію однією з родзинок населеного пункту. Гості міста помітили, що будівлю вокзалу щороку фарбували наново. Сам вокзал та навколишня територія виглядають досить ошатно. Поруч з вокзалом – площа Кирпи. У свій час на цій території намагалися навіть звести багатоповерховий будинок. Та жителям Шепетівки вдалося відстояти привокзальну площу, і нині тут вдосталь простору.
Останнє редагування Четвер, 28 січня 2016 19:24

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

А як би того фонтана не знесли, що був, була б "конфетка".

pan_volodymyr
This comment was minimized by the moderator on the site

Як убого це все виглядає :sad: Як можна так засрати територію!!! Реставрація приміщення- це тільки півсправи. На багатьох станціях Львівської залізниці кущики, клумби, все доглянуте. А в нас, як завджи, повна срака..

olhavs
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="olhavs"]А в нас, як завджи, повна срака..[/quote]<br />У інших, мабуть, ще гірше.

pan_volodymyr
This comment was minimized by the moderator on the site

Просимо в усіх вибачення, але якась справедливість має бути у цьому світі. Важко дивитись на страждання дітей та порядних людей. Керівник нашої залізничної станції Головачук Олег Станіславович допустив блудливі відносини із власним секретатем, що...

Просимо в усіх вибачення, але якась справедливість має бути у цьому світі. Важко дивитись на страждання дітей та порядних людей. Керівник нашої залізничної станції Головачук Олег Станіславович допустив блудливі відносини із власним секретатем, що призвело до руйнування сім'ї останньої. При живій мамі діти лишились сиротами. Страждає чоловік, який в свій час одружився на ній, всиновив її сина та виховує як ріднього. В той час, як "шанований" у нашому колективі керівник знищує сім'ю, чоловік дає для її сина вищу освіту у престижному ВУЗі. Ми не можемо безболісно за цим спостерігати. Просимо керівника нашого міста та людей чистої совісті відреагувати на цю ситуацію. Ми, працівники станції, готуємо відповідне зверненя до керівництва Укрзалізниці щодо неприпустимості лишити на посаді такого аморального та, з точки зору людяності, нікчемного керівника, як Головачук. Нам неприємно працювати та дивитись у очі новоспеченій його коханці. Наведену інформацію підтвердять при розслідуванні усі працівники станції, інших підрозділів, сусіди, вуличний комітет.

Детальніше
Тетяна53
This comment was minimized by the moderator on the site

А ще в нас найкращий туалет. Той, що безкоштовний. ЕМ і ЖО в одном флаконє. Мабуть його не показували на конкурсі, а жаль, треба буде зфоткати і теж зробити конкурс.

Старик Хотабыч
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением