Шепетівчани відзначили День Соборності України

Сьогодні у міському будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України. В урочистостях взяли участь міський голова Михайло Полодюк, його заступники, депутати міської ради, працівники виконавчого комітету міської ради, освітяни, представники політичних партій, громадські активісти, жителі міста.
Як і заведено, урочисту частину заходу відкрив Державний Гімн України. Далі з вітальним словом до шепетівчан звернувся міський голова Михайло Полодюк:
Вітаю вас з Днем Соборності, з, можливо, одним з найбільш важливих свят для нас зараз. Соборність — це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об'єднані в незалежну європейську Українську державу. Спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава. Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки - це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов'язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності та державності.
Цього ж дня з нагоди державного свята та з метою вшанування пам'яті борців за незалежність нашої держави від учасників зібрання покладено квіти на могили Героя України Миколи Дзявульського, загиблих військових — Валентина Драчука, Ярослава Кревогубця, Ігоря Ляшенка, Максима Коваля.

На завершення урочистого зібрання відбувся святковий концерт за участю артистів та творчих колективів міського будинку культури.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением