П'ятниця, 12 червня 2015 14:53

У хмельницькій галереї відкрилася персональна виставка шепетівського художника

У хмельницькій галерії «На Проскурівській» відкрилася персональна виставка шепетівського художника «За покликом душі».
Володимир Мирончук став художником у 54 роки. Не маючи спеціальної художньої освіти, він почав малювати за підтримки своїх рідних та друзів-художників. Тепер після трьох років живописної діяльності, у його творчому доробку вже нараховується близько трьохсот картин. В основному колекція автора складається з пейзажів і квіткових натюрмортів. Всього до Хмельницького митець привіз 21 живописний твір.

«Малював у школі трохи. Але потім було не до цього. З’явилося дві доньки, їх треба було виховувати піднімати на ноги. Тому художню діяльність довелося відкласти та працювати, заробляти гроші, щоб утримувати сім’ю, - розповідає шепетівчанин.- А вже дорослими діти побачили одну мою роботу та самі мене закликали малювати. Подарували фарби, мольберт. Так почалася моя стежка художника у 54 роки».

Митець розповідає: малює зазвичай вночі, вдень немає на це часу. Надихає автора сама природа, за якою він постійно спостерігає, та допомагає у створенні картин фантазія.

«Приємно фантазувати, змішувати фарби, підбирати потрібні відтінки. Малювання приносить мені задоволення, водночас я постійно намагаюся розвиватися, - говорить Володимир. – Інколи картину можу намалювати за одну чи дві ночі, а деколи на роботу йдуть тижні».

Раніше картини Володимира Мирончука вже виставлялися у Шепетівці та Нетішині. За словами художника, незабаром його роботі будуть представлені у столиці.

У Хмельницькому на виставку "За покликом душі" можна подивитися у галереї "На Проскурівській" (вул Проскурівська, 47) з 9.00 до 18.00, крім суботи та неділі.

Відео

Останнє редагування П'ятниця, 12 червня 2015 15:06

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением