Тепер світлини дерев'яних церков і двінниць сіл Антоніни, Мокіївці, Мислятин, Путринці, Радошівка, Траулин і містечка Шепетівка Заславського повіту Волинської губернії будуть доступні для усіх, хто любить і цікавиться традиційною культурою українського народу.
Ці світлини є дивовижним історичним свідченням про вигляд об'єктів сакральної дерев'яної архітектури, найстаріший з яких датується 1742 роком, а наймолодший 1870-им.
Жоден з цих зразків народного храмового будівництва до наших днів не зберігся. Усі зафіксовані на знімках з колекції Володимира Леонтовича церкви і дзвінниці були розібрані або знищені внаслідок російського панування на українських землях.
Щопта збірки Володимира Антоновича, якою володіє київський архів, також містить окремий діапозитив на склі із зображенням церкви в селі Траулин, оцифрувати який в установи немає технічної можливости, тому публікація цього зображення буде чекати на кращі часи.
Значну частину особистого архіву Володимир Леонтович продав з власної ініціативи в 1965 році Ленінградському відділенню Інституту археології АН СРСР. Зараз це фонд Володимира Леонтовича (фонд 51) фотоархіву Інституту історії матеріальної культури Російської академії наук в Санкт-Петербурзі, що налічує 131 негатив.