У Шепетівці горіло хірургічне відділення лікарні

10 березня близько 15:00 зайнялась покрівля хірургічного відділення Шепетівської центральної районної лікарні. Повідомивши про загоряння, працівники лікувального закладу одразу приступили до евакуації хворих. 

До місця пожежі негайно прибули чергові відділення рятувальників на п'ятьох одиницях пожежно-рятувальної техніки. На момент прибуття перших пожежних розрахунків горіло 20 кв.м покрівлі. Рятувальники спільно з персоналом евакуювали з приміщень двоповерхової будівлі 7 хворих та 16 працівників медзакладу та за допомогою автодрабини подали стволи на гасіння покрівлі.

Пацієнтів біля джерела займання не було, адже саме та частина приміщення зараз знаходиться на ремонті. Там саме проводили мережі для підключення 30 кисневих точок щоб лікувати хворих на коронавірусну інфекцію.

На допомогу шепетівським рятувальникам також приїхали колеги зі Славути та Грицева.

Через сильне задимлення вогнеборцям довелося працювати в апаратах захисту органів дихання і зору. Загоряння вдалося ліквідувати та запобігти подальшому розповсюдженню полум’я приміщеннями лікарні. Локалізація пожежі відбулася о 15:18, а її остаточна ліквідація — о 16:15.

На місці гасіння пожежі працювала оперативна група на чолі із тимчасовим виконувачем обов’язків начальника Головного управління ДСНС в області полковником служби цивільного захисту Дмитром Бондарем.

На місце події прибув перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін, який здійснював координацію питань з визначення розміру та масштабів збитків, а також вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків пожежі. Під його керівництвом було проведено оперативний штаб з ліквідації  пожежі.

«Завдяки оперативному реагуванню підрозділів Головного управління ДСНС, прибуттю на місце 5 рятувальних бригад вдалося локалізувати пожежу продовж 18 хвилин. Завдяки цьому вдалось уникнути шкоди здоров’я для пацієнтів та персоналу лікарні, а також не допущено розповсюдження вогню на приміщення.  Дякуємо всім відомствам та службам, які вчасно зреагували. Будуть оцінені збитки. Найближчим часом буде відновлена робота відділення. Потреби для переведення хворих нема, лікування пацієнтів забезпечено наявним ресурсом», - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін.

Завідувач сектору з питань ТЕБ та НС Микола Кикоть припускає, що електропроводка затлілася через проведення зварювальних робіт на поверсі.

Начальник Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, Віктор Матвійчук називає причиною займання недотримання правил пожежної безпеки.

Короткочасно в лікарні довелось вимкнути електропостачання, але його швидко відновили. Пацієнти, які знахордяться на апаратах ШВЛ не постраждали.

Інформації про інших постраждалих теж немає. Причину загоряння наразі з’ясовують фахівці.

Останнє редагування 10 березня 2021, 23:32

Відео

0
репостів
0
репостів