Побив двох поліцейських та загримів за ґрати

 До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина Р., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 345 (умисне заподіяння працівникам правоохоронного органу умисних легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цими працівниками службових обов’язків) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що Р., 03.07.2019, в нічний час, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс один удар кулаком в обличчя потерпілому -  поліцейському патрульної поліції Шепетівського ВП П., після чого наніс один удар кулаком в обличчя потерпілому В. – поліцейському патрульної поліції Шепетівського ВП, які виконували свої службові обов’язки щодо забезпечення публічної безпеки і порядку в публічних місцях.

В результаті протиправних дій обвинуваченого потерпілому П. заподіяно легкі тілесні ушкодження, потерпілому В. заподіяно тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості, як такі, що спричиняють короткочасний розлад здоров’я.

Обвинуваченому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Нагадуємо, що санкція ч. 2 ст. 345 КК України передбачає призначення покарання у виді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

За повідомленням прес-служби суду

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Та змичайно захешейте працівників поліції це перевертні в погонах вони вже в наглу даже на камеру гроші просять а потом повишають свої повноваженя шо хотят той роблять нема управи на них а пацан сидить і затого що захищався!

Сергий
This comment was minimized by the moderator on the site

Ви свідок чи це аби бовкнути?

Dj Os
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением