Четвер, 28 березня 2019 13:57

Виправна колонія незаконно здавала в оренду землі та майно вартістю мільйон гривень

Місцевою прокуратурою виявлено факт неправомірної передачі однією із виправних колоній управління Державної пенітенціарної служби України в області у користування суб’єкта господарювання землі та майна, наданих державою для виконання її завдань.

Встановлено, що між установою та товариством укладено договір підряду, згідно з яким у користування останнього перейшла земля площею майже 3 га та господарські приміщення загальною вартістю близько 1 млн грн.

Під виглядом вказаної угоди насправді приховано оренду. Тобто майно та земля, призначені виключно для забезпечення функціонування колонії, фактично передані приватному агровиробнику для ведення підсобного господарства та вирощування тваринницької продукції, використовуються ним для здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір підряду недійсним та звільнити об’єкти нерухомості. Суд погодився із доводами прокурора та задовольнив позов в повному обсязі.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, на сьогодні рішення суду виконано у повному обсязі, землі та майно передано законному користувачу.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection