Крадіжка за крадіжкою

Автор
9 та 10 листопада в Шепетівці та районі нажаль було насичене крадіжками. Злодії крали мобільні телефони, золото та навіть коней.
Так 9 листопада в період з 22.00 до 23.00 години в Шепетівці по вулиці Пролетарській невстановлена особа, шляхом відкриття вікна, проникла в будинок 74-річної місцевої жительки, звідки викрала монітор, мобільний телефон «Nokia 105 RM» та вироби із золота.

В ніч на 10 листопада з пасовища в с. Городище невстановлена особа, шляхом вільного доступу, викрала коня та кобилу, які належать 58-річній місцевій жительці, завдавши збитку на суму близько 20 000 гривень.

10 листопада близько 01.00 години в с. Плесна невстановлена особа відкрито викрала у 23-річного жителя м. Шепетівка мобільний телефон «Fly» вартістю 1400 гривень.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

капэц. шо твориться...

Dred
This comment was minimized by the moderator on the site

і це лише початок....90- ті повертаються :-? <br />у києві взаалі кошмар шо твориться.кримінал і беспредел рулить ппц :-* чоловіку за цигарку у голову 3 рази вистрілили

LuK
This comment was minimized by the moderator on the site

Можна подумати раніше такого не було? :lol: Нічого не змінилось

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

На площі Слави у триповерховому будинку теж квартиру обібрали. <br />Бандюки нічого не бояться.<br />Я не здивуюся, якщо вони на справу конкретно із зброєю ходять. <br />А то зловили дурника з тротиловою шашкою.<br />Добре б на сайті...

На площі Слави у триповерховому будинку теж квартиру обібрали. <br />Бандюки нічого не бояться.<br />Я не здивуюся, якщо вони на справу конкретно із зброєю ходять. <br />А то зловили дурника з тротиловою шашкою.<br />Добре б на сайті мати інформацію по розкритих справах і конкретно засудженими.<br />А то виходить, що довкруги крадуть і грабують, а міліція начеб як нічого не робить. <br />Якщо роботу міліції буде видно, то і жити не так страшно. <br />Може хто і допомогти (настукати) схоче, щоб тої швалі менш було.

Детальніше
pan_volodymyr
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением