Минулої доби до поліції Шепетівського району звернулось троє жертв шахраїв

Автор 06 квітня 2024, 12:34

На Шепетівщині шахраї виманили у потерпілих 95 тисяч гривень — поліцейські закликають громадян бути більш обачними! Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Шепетівського району надійшло 3 заяви від громадян, які стали жертвами шахраїв.

Двоє жительок Нетішина стали жертвами псевдобанкірів та псевдопокупців.

В однієї потерпілої під приводом підвищення кредитного ліміту шахраї випитали реквізити та зняли з рахунку 10 тисяч гривень.

А в іншої – під приводом купівлі товару по оголошенню зняли з рахунку 2000 тисячі гривень, надіславши фішингове посилання.

Ще одна потерпіла, жителька Шепетівщини, втратила через шахраїв майже 65 тисяч гривень.

Жінка в мережі натрапила на оголошення про надання фінансової допомоги. Ввівши реквізити своєї кредитної картки на невідомому сайті, з рахунку потерпілої зникла чимала сума.

За усіма перерахованими фактами поліцейські розпочали кримінальні провадження та працюють над пошуком зловмисників.

Наші поради:

  • якщо в інтернеті натрапите на спокусливі пропозиції фінансової допомоги – сміливо ігноруйте їх. Інформацію про виплати найкраще отримувати на офіційних сайтах державних установ;
  • якщо продаєте річ в інтернеті, пам'ятайте, що покупець може виявитися шахраєм. Аферист під виглядом переказу коштів намагається отримати доступ до ваших картки. За жодних обставин не вказуйте свої дані на невідомих підозрілих сайтах;
  • якщо по телефону ви отримали пропозицію від "банку" про підвищення кредитного ліміту, одразу припиняйте розмову. Для певності зв'яжіться з вашим банком самостійно за телефоном на звороті вашої картки або у відділенні.

Шахраї кожного дня навчаються і відшуковують нові методи обману. Ми з вами теж маємо навчатися, щоб протидіяти їм.

Шепетівське районне управління поліції

0
репостів
0
репостів