Четвер, 15 лютого 2024 09:21

Наслідки ракетної атаки на Хмельниччині: 3 потерпілих, пошкоджено цивільні об'єкти та інфраструктури

Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Сьогодні українці прокинулись від чергової масованої ракетної атаки рф. На Хмельниччині теж лунали вибухи, про нові деталі наслідків обстрілу розповів перший заступник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

"Сьогодні, під час сигналу «Повітряна тривога», ворог завдав удару по Хмельниччині. Є пошкодження на об'єктах інфраструктури, та житлових об'єктах. Також наші сили ППО знищили повітряну ціль ворога.
Внаслідок збиття повітряного об’єкта сталося загоряння приватного будинку.
Працюють всі відповідні служби." - написав у соцмережах Сергій Григорович.

За новою інформацією є 3 потерпілих: чоловік 1992 року народження та жінка 1971 року народження в стані середньої важкості, жінка 1939 року народження в шоковому стані.

За даними Повітряних Сил ЗСУ окупанти здійснили пуски 26 ракет різних типів. Силами та засобами ППО вдалося збити 13 ракет. Внаслідок атаки вибухи лунали на Київщині, Дніпропетровщині, Запоріжжі, Львівщині, Хмельниччині, Полтавщині, Івано-Франківщині. Дані щодо постраждалих та пошкоджень постійно оновлюються.

Останнє редагування Четвер, 15 лютого 2024 13:50
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів