Експертиза ДНК підтвердила загибель на війні мешканця Шепетівщини

Автор 24 вересня 2022, 16:36

Страшна звістка вчора, 23 вересня, прилетіла в оселю родини Казмірчуків у селі Лавринівці Ленковнцької громади Шепетівського району. Експертиза ДНК підтвердила загибель Едуарда Казмірчука.

Загинув захисник ще 11 березня в районі населеного пункту Варівськ Київської області. Його вчительна Людмила Петрова написала:

Майже 7 місяців, злетівши в небо, його неупокоєна душа посилала нам з неба промінчики надії та краплинки віри, якими ми жили і молилися за його швидше повернення додому... І він повертається... Назавжди... На щиті... Але я не вірю. І ніколи не повірю, що тебе немає. І шукатиму... І чекатиму... Бо люблю тебе, як рідну дитину! Герої не вмирають!

Народився Едуард 24 березня 2000 року. Після закінчення школи вступив до Національного університету «Острозька академія», де навчався на спеціальності «Громадське здоров’я».

Він мав широке коло інтересів, був допитливим і наполегливим юнаком: брав участь у різних виховних заходах, грав на гітарі та мав чудовий голос.

Як справжній захисник рідної Батьківщини, добровільно призвався до лав ЗСУ і проходив службу як гранатометчик в одній із військових частин. З перших днів війни боронив рідну землю, та, на жаль, ворожий снаряд обірвав його молоде життя та його побратимів.

Прощання з Едуардом Казмірчуком відбудеться у вівторок, 27 вересня, о 12:00 в селі Лавринівці, в рідній домівці на вулиці Перемоги 4. Траурна панахида буде служитись у місцевому храмі. 

0
репостів
0
репостів