Розділ Бізнес

Шепетівська міська рада обнулила податки для бізнесу, який постраждав від карантину

Автор 30 квітня 2020, 15:31

Cьогодні, 30 квітня, відбулася позачергова 73 сесія Шепетівської міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк. На порядок денний було винесено 8 питань.

На початку засідання депутати розглянули звернення Шепетівської міської ради Хмельницької області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки підприємництва в Україні.

Про внесення змін до бюджету міста Шепетівки на 2020 рік доповів начальник фінансового управління Василь Дрищ.

Про  надання знижки на орендну плату орендарям за користування майном комунальної власності на період дії протиепідемічних заходів розказав начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь.

Далі депутати  прийняли рішення Про внесення змін до рішення LVIII  сесії міської ради VII скликання  від 13.06.2019 року  №5 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території міста Шепетівка». Проект  рішення було розроблено з метою підтримки суб’єктів малого та середнього бізнесу, що здійснюють діяльність в місті Шепетівка та сплачують податки до міського бюджету. Прийняття відповідного рішення сприятиме зменшенню податкового навантаження на платників єдиного податку І та ІІ груп в період карантинних заходів.

Своїм рішенням в період з 1 травня по 31 травня 2020 року депутати затвердити ставки єдиного податку для платників І групи у розмірі нуль відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного  року, та для платників ІІ групи у відповідних відсотках до мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня звітного року, в тому числі за нульовою ставкою для тих фізичних осіб-підприємців робота яких заборонена відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 (із внесеними змінами),  крім суб’єктів господарювання, що визначені абзацами 2-4 підпункту 8 пункту 2 вказаної постанови.

Про зміну типу та перейменування Шепетівської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області доповіла заступник міського голови Наталія Стасюк.

Враховуючи звернення директора Комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Шепетівської міської ради» та з метою покращення надання первинної медичної допомоги населенню міста депутати прийняли рішення про передачу частину приміщень управління освіти для міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

0
репостів
0
репостів