Вівторок, 25 червня 2019 13:48

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не має на рахунках коштів, а все майно арештовано

20 лютого 2019 року Господарським судом Хмельницької області був виданий наказ про примусове стягнення з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на користь Шепетівської міської ради 560 506 гривень заборгованості за концесійні платежі. Аналогічне рішення цим самим судом було винесене 26 березня 2019 року про стягнення з теплопостачального підприємства заборгованості за концесійні платежі, але вже у сумі 578 228 гривень.

Оскільки ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» добровільно не сплатило кошти до міського бюджету виконавчий комітет Шепетівської міської ради звернувся до Шепетівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстицій у Хмельницькій області з заявою про накладання арешту на майно боржника.

Відповідно до листа (додається), який надійшов до виконавчого комітету Шепетівської міської ради від Шепетівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби було встановлено, що майна за ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не має. Все рухоме та нерухоме майно перебуває під арештом. На всі банківські рахунки накладено арешт.

Крім того, виконавчою службою були виставлені та направлені до банків платіжні вимоги на всі рахунки, які належні підприємству, однак всі вони були повернуті без виконання в зв’язку з відсутністю коштів і тим, що арешт вже накладено за іншими виконавчими документами.

За матеріалами прес-служби Шепетівської міської ради

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

А труби в двох котельнях лежать кого посадять????? Вину потрібно довести??? Вибрати запобіжний захід але за цей час небуде кого судити!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Грошей місту віддати за оренду майна у Енергоінвесту немає, заплатити за газ немає... Зате є гроші на ремонт СІЗО та палати у лікарні. І ні поліція, ні районні чиновники нічого поганого в цьому не бачать. Подяки і ордена вручили, а ви мерзніть...

Грошей місту віддати за оренду майна у Енергоінвесту немає, заплатити за газ немає... Зате є гроші на ремонт СІЗО та палати у лікарні. І ні поліція, ні районні чиновники нічого поганого в цьому не бачать. Подяки і ордена вручили, а ви мерзніть далі. Майно повернемо колись, якщо ще щось від нього лишиться.?

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

А це зветься кругова порука ! Як в вищих ешелонах влади так і на місцевому рівні! Біда України!

myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода