Орендна плата за землю для місцевого підприємця була занижена вп’ятеро

Автор

За позовом Шепетівської місцевої прокуратури річний розмір орендної плати за використання землі вартістю 2,6 млн грн збільшено вп’ятеро. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.

На підставі рішення Шепетівської міської ради у квітні 2017 року в оренду для будівництва та обслуговування торгового комплексу місцевій мешканці надано понад 3 тис. кв. м землі у м. Шепетівка. Розмір орендної плати, згідно з умовами укладеного договору, складав 63 тис. грн.

Місцевою прокуратурою встановлено, що нормативну грошову оцінку земельної ділянки проведено з урахуванням положень законодавства, яке на час укладення договору втратило чинність, та вона є значно заниженою. Так, вартість ділянки складає 2,6 млн. грн., а тому орендна плата має бути збільшеною на чверть мільйона гривень.

У зв’язку з цим, міською радою орендарю запропоновано внести зміни до вказаного договору та привести розмір плати за користування землею у відповідність до вимог законодавства. Однак, пропозиції органу місцевого самоврядування землекористувач проігнорував.

«Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура вжила заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку», - повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар.

Рішенням Шепетівського міськрайонного суду позицію прокуратури підтримано та позов задоволено. Відтак розмір орендної плати за використання землі комунальної власності збільшено вп’ятеро (із 63 до 317 тис. грн.)

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением