Субота, 22 квітня 2017 20:32

У Шепетівці презентували новий телеканал

19 квітня у Шепетівці відбулась презентація нового телеканалу під назвою «Лайк ТВ». Хоча справедливіше буде сказати, що канал не новий, а перейменований і перезапущений всім відомий ТРК "ШАНС".

На презентацію завітали представники Шепетівської міської ради, райдержадміністрації, районної ради, бізнесу та ЗМІ.

Директор компанії Тетяна Василик на відкриті презентувала гостям перелік програм, які готуватиме канал: події дня, підсумкові новини, вітальні передачі, сількогосподарські поради.

«Лайк ТВ» мовить у кабельній мережі та аналоговому мовленні ще з 16 квітня. Колектив у великій мірі складається із колишніх співробітників БФ "Зміцнення громад", які до цього не займалися журналістикою.

30 березня цього року офіційно канал отримав нових власників, хоча фактично приймати справи колектив почав ще влітку минулого року. Якщо раніше найбільшою часткою телеканалу володів Штен Алім Петрович, то зараз це ТОВ "Промо студія "Фреш"", яка на 70% належить колишньому голові ради директорів корпорації«Сварог Вест Груп» Андрію Гордійчуку та на 30% директору каналу Тетяна Василик, яка також являлась директором департаменту корпоративних комунікацій та зв'язків з громадськістю у тій же корпорації.

Сума угоди нам невідома. Повну структуру власності ви можете дізнатись із додатків під цим матеріалом.

Ні для кого не секрет, що нині всі телеканали збиткові і дотуються власниками. Тому очевидно, що телеканал купувався з огляду на майбутні парламентські вибори, а не як бізнес-проект, тим паче, якщо вірити джерелам видання "Українська правда", невдовзі має відбутись презентація нової партії Андрія Гордійчука.

Відео

Останнє редагування Субота, 22 квітня 2017 21:42
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Графіка, неймінг і т.п. прямо з нульових)) Робите новий канал, то зробіть хоча б гарно!
Напевно бабки треба пошвидше відбити)

Шепетівчанин
This comment was minimized by the moderator on the site

Вам же ясно написали призначення каналу Петрович колись витягнув його з боргової ями і тримався він за рахунок надходжень від кабельної мережі. Там просто було діло принципа - мати свій канал. Цим же друзям він треба тільки як рупор досягнень...

Вам же ясно написали призначення каналу Петрович колись витягнув його з боргової ями і тримався він за рахунок надходжень від кабельної мережі. Там просто було діло принципа - мати свій канал. Цим же друзям він треба тільки як рупор досягнень сварога. Така ситуація зі всіма регіональними ЗМІ

Детальніше
lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

Доброго дня!
Нам приємно, що адміністрація сайту висвітлює новини щодо діяльності оновленого телеканалу Like TV.
Проте хочемо уточнити інформацію, що за допомогою досить скромної техніки журналісти намагаються щодня робити об'єктивний і якісний...

Доброго дня!
Нам приємно, що адміністрація сайту висвітлює новини щодо діяльності оновленого телеканалу Like TV.
Проте хочемо уточнити інформацію, що за допомогою досить скромної техніки журналісти намагаються щодня робити об'єктивний і якісний медіапродукт. І працюють на телеканалі таки журналісти з відповідною журналістською освітою та оператори-монтажери з відповідним досвідом.

А у відповідь на коментарі додамо:
Приємно, що дописувачі сайту орієнтуються у якості графіки та неймінгу. Ми завжди готові особисто зустрітися та обговорити з експертами рекомендації та поради щодо того, яку краще графіку використовувати у своїй роботі і що допоможе покращити цю графіку. Ми абсолютно відкриті до співпраці та спілкування!

Дякуємо, що дивитеся нас і слідкуєте за оновленнями телеканалу!

Детальніше
Like TV
This comment was minimized by the moderator on the site

Кар`єрний зліт Василик не може не радувати. З ведучих у гендиректори.

Картата дупа
This comment was minimized by the moderator on the site

Айайай Не можна завідувати

lamer85
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением