Розділ Бізнес

Шепетівські землевпорядники в лідерах по оцифруванні поземельних книг

Державні кадастрові реєстратори Хмельницької області з початку року перевели в електронний формат 240 507 поземельних книг, а це 89% від запланованої кількості, повідомляє Мінагрополітики.
Від 90 до 98 % пакетів документів перевели в електронний формат у Кам’янець-Подільському – 18 936 (93%), Старокостянтинівському – 12 148 (97%), Новоушицькому – 8 330 (92%), Теофіпольському – 8 704 (90%) та Шепетівському районах – 9 239 (98%) і м. Шепетівці – 1 659 (94%).

Найбільше поземельних книг оцифрували у Віньковецькому – 20 720, Волочиському – 15 263, Білогірському – 13 274 та Ярмолинецькому – 11 712 районах, що становить 99,9% обсягу по районах.

Відкриття поземельних книг – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру.

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

"оцифрували поземельних книг " :lol: :lol: :lol: ... автор навіть не знає про шо він пише. десь хтось сказав на вухо чи почув - а давай напишу в новину!

Shepetivka_k
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Shepetivka_k"]"оцифрували поземельних книг " :lol: :lol: :lol: ... автор навіть не знає про шо він пише. десь хтось сказав на вухо чи почув - а давай напишу в новину![/quote]<br />Урядовий портал у нас вже не дуже авторитетне...

[quote name="Shepetivka_k"]"оцифрували поземельних книг " :lol: :lol: :lol: ... автор навіть не знає про шо він пише. десь хтось сказав на вухо чи почув - а давай напишу в новину![/quote]<br />Урядовий портал у нас вже не дуже авторитетне джерело?<br />http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/news_article?art_id=249245069&;cat_id=244277212

Детальніше
Dj Os
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением