Середа, 15 червня 2016 14:46

Шепетівкою зацікавились німецькі інвестори

14 червня у міськвиконкомі відбулася зустріч міської влади з представниками німецької компанії WIK, які можуть стати потенційними інвесторами для міста Шепетівка. Участь у «круглому столі» взяли представники виконавчого комітету Шепетівської міської ради — міський голова Михайло Полодюк, начальник відділу містобудування та архітектури Володимир Донков, начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь, директор Шепетівського міськрайонного центру зайнятості Олександр Ребекевша, керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук.
Під час зустрічі присутні обговорили питання щодо можливості виділення чи купівлі на території міста земельної ділянки під будівництво заводу для виробництва електротехніки.

Потенційних інвесторів цікавили питання зайнятості населення, транспортна інфраструктура, рівень заробітної плати в місті, тривалість відпустки робітників згідно чинного законодавства тощо.

Відтак, у разі позитивного вирішення даного питання у Шепетівці додатково буде створено від 800 до 1000 тисячі нових робочих місць.

Після «круглого столу» учасники зустрічі оглянули одну з земельних ділянок на якій можливе будівництво вищезгаданого виробництва.

Відео

Останнє редагування Середа, 15 червня 2016 16:53
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (26)

This comment was minimized by the moderator on the site

воу! То наше місто буде жити! Віват!

Dred
This comment was minimized by the moderator on the site

Кожного року такі інвестори планують шось відкривати, то сміттєпереробний.... А по факту цим аферистам виділяють землю яку вони потім продають. Практика така по всій державі.

Хабиби
This comment was minimized by the moderator on the site

Гарно співає.<br />Головна причина - це дешева робсила. Китайські зарплати вже більші за Російські.<br />Близькість до Європи, розвинений ж\д вузол (слава СРСР), ну і Росія вже не заважає.<br />В них на роботі халявити не вдасьться. Так що...

Гарно співає.<br />Головна причина - це дешева робсила. Китайські зарплати вже більші за Російські.<br />Близькість до Європи, розвинений ж\д вузол (слава СРСР), ну і Росія вже не заважає.<br />В них на роботі халявити не вдасьться. Так що готуємось пахати, та отримувати копійки (за їх мірками). :-)

Детальніше
pan_volodymyr
This comment was minimized by the moderator on the site

Під час зустрічі присутні обговорили питання щодо можливості виділення чи купівлі на території міста земельної ділянки під будівництво заводу для виробництва
<br /> Нема чого землю продавати, самим потрібна )))<br />нехай орендують!

LuK
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Хабиби"]Кожного року такі інвестори планують шось відкривати, то сміттєпереробний.... А по факту цим аферистам виділяють землю яку вони потім продають. Практика така по всій державі.[/quote]<br />+1 <br /> Класична схема...

[quote name="Хабиби"]Кожного року такі інвестори планують шось відкривати, то сміттєпереробний.... А по факту цим аферистам виділяють землю яку вони потім продають. Практика така по всій державі.[/quote]<br />+1 <br /> Класична схема аферистів . Вони навіть самий кращий проект предоставлять, тільки продайте землю ...<br /> Хотілось би вірити що з цього дійсно щось вийде , але як казав Станіславський :<br />- НЕ ВЕРЮ!!!

Детальніше
LuK
This comment was minimized by the moderator on the site

І заживе щипитівка щастліво но недовго

І заживе
This comment was minimized by the moderator on the site

Боже що у вас в головах робиться? То кричать "де підприємтва, де робочі місця?" То починають тут кричати "дерибанять шепетівську землю!" <br />Та роздерибанили вже за попередні роки все. А перед тим як дурню писати, то хоч би погуглили що то...

Боже що у вас в головах робиться? То кричать "де підприємтва, де робочі місця?" То починають тут кричати "дерибанять шепетівську землю!" <br />Та роздерибанили вже за попередні роки все. А перед тим як дурню писати, то хоч би погуглили що то за компанія і що то за чоловік приїжав.

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну і що то за компанія і що то за чоловік?<br />Напевно вони дуже відомі у вузькому крузі.<br />Якось не гуглиця.

pan_volodymyr
This comment was minimized by the moderator on the site

З головами у нас все в порядку) хотя можеш нас просвітити хто це такі і звідки вони.Бо у статті про це нічого не сказано і в Гуглі теж. І по німецьки ми не ферштейн :P <br /> Нові підприємства та роботі місця дуже потрібні! Але знав би ти...

З головами у нас все в порядку) хотя можеш нас просвітити хто це такі і звідки вони.Бо у статті про це нічого не сказано і в Гуглі теж. І по німецьки ми не ферштейн :P <br /> Нові підприємства та роботі місця дуже потрібні! Але знав би ти скільки таких горе інвесторів-аферистів зараз понаЄхала .Розповідають що вони міліонери, володіють фабриками-заводами, газетами-параходами....по всьому світу. От лишилось тільки в Україні ше щось відкрити і жизнь удалась. А на справді все виявляється не правдою. І за кордоном у них немає ніякої власності у кращому випадку. Є і такі , що у розшуку, і в Україні переховується від правосуддя.<br /> отакі реалії :-? <br /> Надіюсь що ці німці дійсно порядні люди і не мають відношення до вищеописаного . ;-)

Детальніше
LuK
This comment was minimized by the moderator on the site

Німці справжнісінькі, і представляють вони дуже серйозних людей. Але приїздили вони не лише в Шепетівку, і в плані інвестицій вони знайшли місця значно привабливіші, ніж наше місто.

Anykey
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода