Понеділок, 29 лютого 2016 14:00

Податківцями припинено незаконну реалізацію скрапленого газу

Автор
У Шепетівці співробітниками податкової міліції викрито протиправну оборудку з реалізації скрапленого газу через спеціальну автомобільну заправку. Про це повідомила прес служба фіскального органу.
У рамках операції "Акциз-2016" було встановлено, що в місті Шепетівка приватна особа здійснює продаж зрідженого метану з вантажного автомобіля, обладнаного пересувною газозаправною станцією. При цьому жодних дозвільних документів для здійснення даного виду діяльності у нього не було.

У результаті проведених заходів з незаконного обігу було вилучено тисячу кубометрів газу, транспортний засіб і обладнання загальною вартістю 862 тисячі гривень. Обладнання демонтовано і передано на відповідальне зберігання.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

І що, все таки порішали з місцевою владою?) Сьогодні пересувна заправка на місці, якась автівка заправляється, інша в черзі...<br /><br />чи все таки відстань до житлових будинків та "серйозного" шляхопроводу не така вже й важлива?<br...

І що, все таки порішали з місцевою владою?) Сьогодні пересувна заправка на місці, якась автівка заправляється, інша в черзі...<br /><br />чи все таки відстань до житлових будинків та "серйозного" шляхопроводу не така вже й важлива?<br /><br />сцк, ржу

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Очевидно домовились з податківцями, люди писали, що вона через день повернулась на старе місце

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением