Середа, 03 лютого 2016 16:19

На Шепетівщині завершився мисливський сезон

Мисливський сезон 2015/2016 рр.. на Хмельниччині завершився 31 січня. З його завершенням розпочався облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин. Про це повідомила прес-служба державного підприємства "Шепетівське лісове господарство"
У До проведення обліку будуть задіяні працівники лісової охорони та єгерська служба підприємства.

Сезон полювання 2015/2016 рр.. тривав починаючи з 8 серпня минулого року. За цей сезон було реалізовано 14 ліцензій на добування звірів, на суму 19974 грн. Для забезпечення контролю за проведенням полювання та дотриманням мисливцями правил техніки безпеки спеціалізовані бригади здійснили 105 рейдів. У ході проведеної роботи виявлено 4 випадки порушення правил полювання, нараховано і сплачено штрафи в сумі 408 грн.

Слід відмітити і негативну сторону в сезоні полювання 2015/2016 рр. Через зміну депутатського корпусу обласної ради в 2015 році не вирішено вчасно питання перезакріплення більшої частини мисливських угідь за лісгоспами. Тому значна кількість ліцензій на кабана та козулю була не отоварена, а мисливці позбавлені права полювання на даній території. Наслідком цього є значне недотримання коштів мисливським господарством лісгоспу. Ведення мисливського господарства підприємством проводиться за власні кошти. У 2015 році на ці цілі витрачено 327802 грн.

До початку нового мисливського сезону діятиме заборона на добування диких мисливських тварин. За недотримання встановлених термінів полювання порушники будуть притягатися до відповідальності.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Молдці, роздерибанили майже 330 тисяч.

Boogor
This comment was minimized by the moderator on the site

Пан Пікус квартиру скоро купить ( чергову) . От і тримають тварин за власні кошти лісничиства.

Vkllkb
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением