Як нагадав Сергій Тюрін, основна мета цього майданчика – налагодження конструктивного діалогу, вирішення проблемних поточних питань, отримання вичерпної інформації, підтримки, допомоги в різних питаннях підприємницької діяльності.
“Ми можемо забезпечити виконання усіх зазначених цілей завдяки системній, багаторівневій комунікації влади із бізнесом. Тому традиційно у зустрічах беруть участь представники і керівники центральних органів виконавчої влади, обласної, районної та місцевої. З впевненістю можу заявити, що подібне спілкування приносить свої плоди, адже з кожним разом підприємці охочіше беруть участь в процесах взаємодії із державою. Це, однозначно, йде на користь усім, особливо для економічного розвитку нашого регіону та України загалом,” – підкреслив очільник області.
Також через онлайн-зв’язок до присутніх звернулась керівник Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк, яка висловила рішучі наміри трансформувати роботу служби зайнятості в сучасний механізм підтримки, як роботодавців, так і потенційних працівників.
В ході спілкування представники уповноважених банків та центру зайнятості презентували програми фінансової підтримки та стимулювання розвитку підприємництва в регіоні. Зокрема, учасники детальніше дізналися про державне професійне навчання, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації. Актуальним на сьогодні є і легкодоступне профнавчання для захисників, захисниць, людей з інвалідністю, осіб, які мають статус безробітного і зареєстровані в державній службі зайнятості та інші.
Окрім того, є можливість отримання мікрогрантів, грантів для ветеранів та членів їх сімей, а також цілий ряд компенсаційних програм, які сьогодні пропонує державна служба зайнятості.
Заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв розповів про можливості взаємодії влади, бізнесу та представників ТЦК та СП щодо питань бронювання працівників, збереження економічної рівноваги для фінансування обороноздатності, тощо.
Хмельницька ОВА