Розділ Бізнес

Понад 4 млрд грн єдиного соціального внеску надійшло від роботодавців Хмельниччини

Автор 13 травня 2024, 16:01

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що у січні-квітні 2024 року роботодавцями регіону сплачено 4,1 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 172,6 млн грн більше або 4,4 відс. аніж минулого року в аналогічному періоді.

Нагадаємо! Єдиний соціальний внесок – це консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування в обов’язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Закликаємо платників сплачувати єдиний внесок та погашати заборгованість, щоб забезпечити собі страховий стаж для майбутньої виплати пенсій та з метою забезпечення соціальних гарантій, зокрема виплати пенсій під час воєнного стану.

0
репостів
0
репостів