За інформацією пресслужби Шепетівської міської ради, обмеження перебування на кладовищі зумовлено карантинними заходами та прийнятою непередодні постановою головного державного санітарного лікаря В. Ляшка.
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 21 квітня, близько 08.30 ранку на перехресті вулиць Героїв Майдану та Гранітної в селі Судилків Шепетівського району.
Учасники 25-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ) подолали останній відрізок шляху до Антарктиди та дісталися станції «Академік Вернадський». Після 6 днів дороги кораблем команда прибула на острів Галіндез пізно вночі (за київським часом) сьогодні, 21 квітня 2020 року.
Інцидент, що привів жінку на лаву підсудних, трапився в лютому цього року в одному із кафе-барів Шепетівки. Відвідувачки нічного закладу якраз були на танцювальному майданчику, як до потерпілої підійшов нетверезий чоловік.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua