Щодня збільшується число хворих на COVID-19, які лікуються у Шепетівській ЦРЛ. На ранок понеділка, 19 жовтня, на стаціонарі перебуває 72 хворих на коронавірус та 28 із підозрами на COVID-19. У медзакладі відкривають вже п’яте відділення на 20 ліжок для хворих на коронавірус. Найбільше лікарня потребує засобів індивідуального захисту. Чергову партію допомоги надав медзакладу обласний оперативний штаб по боротьбі із COVID-19.
20 жовтня о 14:00 групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області вилучено та знищено 82 мм мінометну міну часів Другої Світової війни. Цей вибухонебезпечний предмет виявив цього ж дня мешканець с. Кліментовичі Шепетівського району в лісосмузі під час збирання грибів.
За процесуального керівництва Шепетівської місцевої прокуратури, слідчим відділом Ізяславського відділення Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області у взаємодії зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та спецпідрозділу «К» Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди сільським головою.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua