Пропонував патрульним хабар, аби ті не відвезли його до ТЦК

Автор 29 січня 2025, 16:54

Прокурорами Окружної прокуратури міста Хмельницького до суду направлено обвинувальний акт стосовно 31-річного хмельничанина за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

За даними слідства, у січні цього року патрульні зупинили авто під кермуванням обвинуваченого за порушення правил дорожнього руху.

При складанні адмінпротоколу поліцейські з’ясували, що чоловік перебуває у розшуку за порушення мобілізаційних обов’язків.

Аби уникнути доставки до ТЦК він поклав на переднє сидіння службового авто поліцейських 500 доларів США.

Тепер йому загрожує до 4 років позбавленням волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Хмельницька обласна прокуратура

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.

0
репостів
0
репостів