Масштабну схему розтрати бюджетних коштів, виділених на оновлення шкільної інфраструктури в одному з райцентрів Хмельниччини, розслідувано та передано на розгляд суду. Перед правосуддям постануть четверо учасників оборудки, серед яких — топпосадовці міського управління освіти, технагляд та директор будівельної фірми.