Хмельницька обласна прокуратура викрила масштабну схему розтрати бюджетних коштів під час зведення протирадіаційного укриття для навчального закладу. У привласненні понад 14,6 млн гривень підозрюються селищний голова, директорка будівельної фірми та інженер з технічного нагляду.