Прокурори Хмельницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно двох працівників лісництва за фактами заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та незаконної порубки дерев, вчинених за попередньою змовою з групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 191, ч. 4 ст. 246, КК України).