Доля кінотеатру імені Островського

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 жовт. 2019 00:05 #119681 від Dj Os

pjharvey пише: Чув, ніби те що зараз у Полонному спочатку планувалось для Шепетівки...але не домовились =(((

Не знаю, що там планувалось, але власник полонського кінотеатру забагато хотів. Наскільки я знаю, він хотів приміщення без жодних умов, чим це вилазить боком ми вже бачимо по новому власнику, якому на щастя умови виставили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2019 11:16 #119686 від myron
І так і ні ! Наскільки мені відомо в право власності власник вступить через три роки! А наша держава самі розумієте можна гроші вкинуть і заберуть будівлю! Хоча поживем побачим!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 трав. 2020 22:37 #120333 від myron
Кінотеатр наш з кожним роком стає кращим напевне вже дах впав і другому залі а віз там де і був !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 трав. 2020 23:44 #120339 від AlexSnow333
Почитав я тут коментарі і мені згадалась фраза з відомого кінофільма: "Все! Кіна не буде! Електрика закінчилась!" :( :ohmy: :whistle:
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 трав. 2020 08:30 #120341 від myron
Та да все йде стадії руйнації кіно апарати та блоки живлення до них вже вивезли казав знайомимий на чермет! Міді там прилічно було! Молодці стараються! Тепер точно кіна не буде! Ну лтак міняйте профіль приміщення ремонтуйте така харома стоїть завалиться скоро!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 трав. 2020 08:31 #120342 від myron
Басейн відновили пора братись за Кінотеатр тоді навіщо Ви його в ореендатора забрали????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 трав. 2020 15:44 #120343 від admin

myron пише: Та да все йде стадії руйнації кіно апарати та блоки живлення до них вже вивезли казав знайомимий на чермет! Міді там прилічно було! Молодці стараються! Тепер точно кіна не буде! Ну лтак міняйте профіль приміщення ремонтуйте така харома стоїть завалиться скоро!

Хто вивозив? Горе-інвестор?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 трав. 2020 21:51 - 08 трав. 2020 22:05 #120346 від myron
Та ні ті хто списали те обладнання! Тобто Культура міста! Вже взнавав так раді цікавості! Хотів подивитись, що всередині, та доступу туди нема! А залізь неофіційно то прийдеться купить все те, що звідтіля винесли! Спишуть все! Рік чи півтора показували відео, що все є тільки щастя нема а зараз навпаки було та нестало а куди пішло? Миші потрощили! Той Кінотеатр як чемодан без ручки! Інвестора цікавило приміщення а когось іншого щось інше от і парадокс! Хоча з Джусихи щось хотіти то пусте! Не робила нічого і робить не буде! Шкода !!!!!!!!!!! Шановні можновладці пора вже і до цієї нікому непотрібної будівлі добратись чи хоча б включить її до якоїсь реконструкції хоча б на папері! А то скоро завалиться зовсім і на тому усе! Центр міста зробіть торговий центр, дискотеку якусь, гендель наступний! Та недайте рухнуть як щось непотрібне! Прикро але в голубому залі і та на тих дискотеках в червоному залі кінотеатру пройшла частинка мого життя! та не лише мого!
Останнє редагування: 08 трав. 2020 22:05 ким myron.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 трав. 2020 23:31 #120347 від kshnrk
За период независимости просрали Крым и Донбас а ты про какойто кинотеатр Островского!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 трав. 2020 09:16 #120370 від myron
Не просрали а віддали ! А це що на Донбасі то миють гроші та відстрелюють воїнів!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів