Лазня або З легким паром, шепетівчани!

Більше
11 вер. 2017 12:46 - 11 вер. 2017 12:48 #114396 від IhorMykolaiovych
Тільки в лазні має сенс міняти шило на мило. © Юрій Меліхов

Відроджу тему про лазні, на форумі є тема розпочата ще в 2008 з останнім повідомленням 2011, тому зустрічайте нову.

Доброго дня!
Пропоную розпочати дискусію саме про методи та "фішки" які ви використовуєте у лазні.

Попередження: Спойлер!


Для початку хочу із висоти свого скромного досвіду донести що 90°+ із сухим повітрям це фінська лазня або просто сауна, а 60°-80° це руська баня.
І одразу після цього твердження у мене є питання яке не можу сам вирішити, а поверхневі пошуки в інтернеті дають дуже різні відповіді, отже питання: Яким чином підняти вологість до достатнього рівня ? Як можливо визначити приблизну вологість повітря підручними методами ? (оскільки ще не знайшов у місті де можна придбати гігрометр)

Долучайтесь до обговорення.
Останнє редагування: 11 вер. 2017 12:48 ким IhorMykolaiovych.
Ці користувачі подякували: admin, Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 вер. 2017 19:50 #114402 від Dj Os
Парюсь нечасто, але теж користуюсь лазнею "для своїх". Не дуже полюбляю наші публічні бані, бо бачу, що там не надто слідкують за чистотою, особливо на рахунок грибків.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2017 08:14 #114415 від myron
Там ще в басейнах завагітніти можна! При чому зверніть увагу для входу в новий басейн від вас вимагають справку від лікаря, змінне взуття і тд! А для входу в сауну лише гроші! От і уявіть собі, що там можна підцепить!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.105 секунд
0
репостів
0
репостів