Міома

Більше
12 груд. 2010 18:53 #57437 від olgapetrovna
Міома був створений olgapetrovna
Мені 47 років.Діагноз 4 міоми.Як лікувати?Можно чи обійтися без операції?Що порадите?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 груд. 2010 19:00 #57438 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Міома
краще зверніться до лікарів-спеціалістів. Рівне,Хмельницький,Київ,чи Одесса.головне не займатись самолікуванням і не чекати допомоги від різних цілителів. медицина зараз сильна!
Додано о 19:00
Попереднє повідомлення було написане в 18:58
www.mioma.ru/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 груд. 2010 21:46 #57449 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Міома
В жодному разі не звертайтесь до цілителів, подруга знайомої ледь до смерті не долічила звичайну доброякісну пухлину. Проконсультуйтесь у декількох лікарів і тоді картина вам стане ясна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 груд. 2010 23:28 - 12 груд. 2010 23:30 #57454 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Міома
Для діагностики міоми матки використовуються такі методи, як: * вагінальне дослідження; * ультразвукова діагностика; * комп’ютерна томографія (проводиться при підозрі на злоякісну освіту); * ендоскопічне обстеження черевної порожнини малого тазу і порожнини матки.У разі виявлення міоми проводиться її видалення.Більшості хворих міомою матки рекомендується регулярно відвідувати гінеколога. Щоб не пропустити швидке зростання пухлини, 1 раз на 3-6 місяців проводять гінекологічне і ультразвукове дослідження. Також для лікування цього захворювання з успіхом застосовують гормональні препарати.Ряд харчових добавок також широко використовується для припинення росту міоми.Бажано, щоб статеве життя у жінки з міомою матки було повноцінним, з отриманням оргазму.Якщо зіткнулися з цим захворюванням, не рекомендуються: * фізіотерапія на живіт і поперекову область; * масаж живота і поясниці; * засмага під сонцем і в солярії; * гарячі сидячі ванни, сауна.Операція рекомендована в наступних випадках: * рясні кровотечі, що супроводжуються анемією і непіддатливі гормональній терапії; * постійні болі внизу живота, важка альгоменорея (болі при менструації); * швидке зростання міоми матки в дітородному віці або будь-яке зростання міоми в менопаузі; * гігантські міоми матки; * безпліддя, якщо виключені інші його причини.У всякому разі звертатись потрібно до хорошого гінеколога і не затягувати!

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 груд. 2010 09:16 #57463 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: Міома
по телеку недавно показували про міому якраз,там сказали,треба звертатись в інститут онкології,там провідні спеціалісти і техніка,і на раній стадії її вирізають,а якщо затягнути,то до раку може привести,думаю у нас вам нічим не поможуть,бо доктора нема нормульного

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 груд. 2010 13:54 #57471 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Міома
ризик захворювання раком з міоми процент дуже низький, якщо порівнювати з кістою чи фіброаденомою. До речі міому можна вилікувати без операцій, а от фіброаденому і в рідких випадках кісту - ні

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 груд. 2010 16:11 #57551 від evelina
Відповідь від evelina у темі Відповідь: Міома

olgapetrovna;57437 пише: Мені 47 років.Діагноз 4 міоми.Як лікувати?Можно чи обійтися без операції?Що порадите?

Дброго дня! Я робила ЕМА 1 рок тому в Києві на базі Шалімова((044) 332 69 04). Пропонували видалення матки природно. Ним це простіше зробити (так і казали), але я отстояла. Мені 25 років тоді було. Зараз знаходжуся на 8-ом місяці вагітності. Ось так! Треба лише дуже хотіти. І не тягніть з цим, не до чого хорошому це все одно не приведе. Слава богу, що існує така дивна операція! Так, і що народили в нашому місті, я лише знаю, 8 чоловік.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2010 22:32 - 26 лют. 2011 13:32 #57684 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Міома
Повідомлення втратило актуальність.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2011 12:34 #59022 від konek
Відповідь від konek у темі Відповідь: Міома
Киевская клиника на базе Шалимова. 0974543278

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 січ. 2011 12:37 #59023 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Міома
Вкладений файл:
візьміть мене в спамери

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів