Макдональдс

Більше
29 лип. 2008 17:20 #29423 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Макдональдс
Я і не писала, шо я там не була) Це раніше, років в 12-13 марила Макдональдсом, і при будь-якій нагоді там бувала) А зараз чогось не хочеться напхатися цими гамбургерами і т.д.

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лип. 2008 17:38 #29426 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Макдональдс
<div class='quotetop'>(ilna.lna @ 29.7.2008, 17:20) [snapback]46998[/snapback]</div>

Я і не писала, шо я там не була) Це раніше, років в 12-13 марила Макдональдсом, і при будь-якій нагоді там бувала) А зараз чогось не хочеться напхатися цими гамбургерами і т.д.[/b]

це тому що така харчевня в основному зорієнтована на молодь і дітвору, всякі іграшки шарики, дитячий майданчик і т.д. от тиі підросла трохи і пріорітети змінилися, навіщо йти в макдональдс пити колу, коли можна піти в пузату хату і за ті ж гроші попити пиво 1+1

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Маша
  • Маша аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
29 лип. 2008 20:44 #29444 від Маша
Відповідь від Маша у темі Макдональдс
<div class='quotetop'>(Immortal @ 30.7.2008, 2:38) [snapback]47001[/snapback]</div>

це тобу що така харчевня в основному зорієнтована на молодь і дітвору, всякі іграшки шарики, дитячий майданчик і т.д. от тиі підросла трохи і пріорітети змінилися, навіщо йти в макдональдс пити колу, коли можна піти в пузату хату і за ті ж гроші попити пиво 1+1[/b]

До речі, в Пузатій хаті непогано можна наїстися, та ще й домашня їжа завжди всім була і буде до смаку!!! :D/

Если не любил - значит и не жил, и не дышал!Мужчина и женщина - вечное сражение. Любовь длится, пока нет победителя, пока один не высказался...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 серп. 2008 14:57 #29645 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Макдональдс
Ну, а все таки їхня картошка по-селянські з соусом вкусненька!!!! :- Вчора переконалася, шо цією їжею наїстися не можна!!! Бо з&#39;їла дофіга, а результата - ноль!!!!Франсуаза! Ми згрішили! Виступаєм тут, як це не корисно, а самі..... :D/

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Frans
  • Frans аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 серп. 2008 15:02 #29649 від Frans
Відповідь від Frans у темі Макдональдс
так, меня там не было!

No, I dont even know your name, it doesn&#39;t matter.Your my experimental game, just human nature.It&#39;s not what good girls do. Not how they should behave. My head gets, so confused. Hard to obey!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 серп. 2008 15:07 #29651 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Макдональдс
Дівчата, всі з грішком;)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 серп. 2008 15:07 #29652 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Макдональдс
<div class='quotetop'>(ilna.lna @ 1.8.2008, 14:57) [snapback]47233[/snapback]</div>

Ну, а все таки їхня картошка по-селянські з соусом вкусненька!!!! :- Вчора переконалася, шо цією їжею наїстися не можна!!! Бо з&#39;їла дофіга, а результата - ноль!!!!Франсуаза! Ми згрішили! Виступаєм тут, як це не корисно, а самі..... :D/[/b]

Хтось щось згадував про десяту дорогу :-

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 серп. 2008 15:09 #29653 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Макдональдс
<div class='quotetop'>(Fransuaza @ 1.8.2008, 15:02) [snapback]47237[/snapback]</div>

так, меня там не было![/b]

так, я знаю, что у тебя на тел есть доказательства! 8-)<div class='quotetop'>(Immortal @ 1.8.2008, 15:07) [snapback]47240[/snapback]</div>

Хтось щось згадував про десяту дорогу :-[/b]

я більш так не буду...... :roll: :hah:

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ROLLA
  • ROLLA аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
  • Не согласен!
Більше
01 серп. 2008 15:17 #29656 від ROLLA
Відповідь від ROLLA у темі Макдональдс
<div class='quotetop'>(Ksu @ 21.7.2008, 16:50) [snapback]46358[/snapback]</div>

Вам, "холостяк" должно быть лет 20. А проблемы не обязательно сразу наблюдаются, они так, со времечком....А в Киеве за эти деньги можно найти и еду получше, типа "Домашняя кухня" :-P[/b]

Ваша интуиция вас не подвела. Мне 23.Покажите мне хоть одного реально страдающего человека (не киногероя) пальцем, у которого проблемы из-за мака.Америкосы.... ну у америкосов реально проблема с головой а не с маками."Домашняя кухня" приготовленная не дома - парадокс. Хотя и там мне нравится.И вообще мне нравится там где есть еда.

Не ищи злого умысла там, где все объяснимо глупостью.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DMITRIY
  • DMITRIY аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 серп. 2008 20:49 #29673 від DMITRIY
Відповідь від DMITRIY у темі Макдональдс
дружище ROLLA - это я . будучи холостяком и возвращаясь домой после вечерних развлечений. я заезжал на макдрайв и брал чего-нибудь. В итоге к 85 кг я вернуться так и не смог. а плотненько пользовался благами цивилизации месяца три.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів