Центр патріотичного виховання та реабілітації учасників АТО. продовження теми

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 січ. 2018 08:20 #116313 від myron
Пане модератор: По перше я з тобою свині не пас! Тебе особисто не ображав ! Форумчани виклали ряд документів, що це все з державної подачки! Можливо ця пані Драчук Ваша якась знайома і Ви тут горло рвете - то мене це не обходить абсолютно ніяк! І якщо язик в жопі то все що можна зробить це закрить тему! От і все Все з вами ясно егоїст! 100% Вже Вам писали про повагу до форумчан! А прикладів Вашого егоїзму на даному форумі не в одній темі!
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 січ. 2018 09:38 #116315 від Іван
Ось більш краще розписано хто винуватець))))
А то медалі вже порозвішували.
dsmsu.gov.ua/media/2017/02/21/8/plan_zahodiv.pdf
Ці користувачі подякували: myron
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 січ. 2018 15:32 #116330 від Dj Os
myron, пані Драчук мені незнайома, більше того я дуже з насторогою відношусь до цього клубу. Дуже часто під подібними клубами лобіювались власні інтереси.

Тому не потрібно переводити розмову в цю площину. Я вам писав про інше - ви вже дістали тут брехати, а потім не відповідати за свої слова. Жодного доказу того що пані Драчук буде отримувати зарплатню із міського чи районного бюджету ви не навели. Але вперто продовжуєте тут гнути свою лінію.

Те положення що тут виклав Іван, взагалі не має відношення до обговорення. Цей клуб створювала громадська організація, а не міські, районні чи державні органи.

До чого тут егоїзм не розумію. Ви просто брехун, якого зловили на брехні і який як той вуж на пательні намагається викрутитись.

Цю тему закриваю, ще раз створите подібну, підете в бан надовго.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.128 секунд
0
репостів
0
репостів