Скільки Шепетівка Енергоінвест буде нас обдирати?

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 січ. 2017 11:39 - 04 лют. 2017 05:24 #111056 від Dentist
Давайте проблему піднімемо ВАЖЛИВУ, як на мене.
Вкладений файл:


Вкладений файл:


Ось чорним по білому написано, за нас любий Енегроінвест, що якщо він збанкрутує, борги (а на сьогодні це вже 75млн грн) впадуть на місто. Як вам не проблема? Може вже досить настальгувати за минулим і поговоримо про сьогодні?
Останнє редагування: 04 лют. 2017 05:24 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 12:16 #111059 від Іван

Dentist пише: [quote
Чим я займаюсь, то моя справа.
Підняти важливе питання? Гаразд, ану хто з активних форумчан голосував в 90-х за місцевих обранців, кого це ви такого наобирали, що вони змогли допустити до розвалу того маслозаводу? Що ж ви тоді не були такими активістами, а вже як 20 років пройшло і на тому пустирі хтось почав запускати якийсь цех (хоч то швачки чи ще хтось) ви відразу згадали що там було 20 років тому. Народ, ВИ профукали його, треба було тоді виходити на вулиці і страйкувати, а не зараз. Так шукайте тих горе обранців, які допустили цей розвал та в них питайте, а не в мене.
з.і. хіба в молочній кухні зараз чиясь квартира? і якщо я не помиляюсь, вона взагалі за ЦРЛ закріплена.

"На цьому підприємстві колись директором був мого однокласника дід! І я там не раз був!"

так запитайтесь в цього діда, що сталось з ним, не в мене треба питати, а в того діда і тих горе-керівників.

Ятак бачу , пане ,що нейтральне положення вас влаштовує, люди винні, а ви і на вибори не ходете і про інвест виклали бо влада безсила в цьому питанні, як кажуть бабло ще все "робить все", ще раз пишу:чому не один депутат міськради не звернувся з приводу цього питання до своїх однопартійців з Верховної Ради, кожне , яке там сидить входить до якоїсь прартії, кишка мабуть тонка, на людей все привикли перекладати, люди в вас винні завжди., важелі вам якісь потрібні.
Та якби кожен з тих був на своєму місці , а не входив у партію в першу чергу за ради власної вигоди, то й люди були б за вас.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 12:19 #111060 від Іван
Деякі депутати проживають в місті на вулицях , де дві лампи тільки світять, теж будете казати, що люди винні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 12:45 #111062 від Anykey

Ось чорним по білому написано, за нас любий Енегроінвест, що якщо він збанкрутує, борги (а на сьогодні це вже 75млн грн) впадуть на місто. Як вам не проблема?

А чим думала шановна міська рада 21.01.2016 року, приймаючи рішення №36? В міській раді немає кваліфікованих спеціалістів, здатних прорахувати розвиток ситації? Люди, які приймали таке рішення, прийшли до влади не в 90-х, а в 2015. То хто тут горе-обранці і кому тепер виходити на мітинги ?
Ці користувачі подякували: Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 12:55 #111063 від Іван
В борделі змінилися ліжка , а не повії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 січ. 2017 13:18 #111069 від Dentist

Іван пише: Ятак бачу , пане ,що нейтральне положення вас влаштовує, люди винні, а ви і на вибори не ходете і про інвест виклали бо влада безсила в цьому питанні, як кажуть бабло ще все "робить все", ще раз пишу:чому не один депутат міськради не звернувся з приводу цього питання до своїх однопартійців з Верховної Ради, кожне , яке там сидить входить до якоїсь прартії, кишка мабуть тонка, на людей все привикли перекладати, люди в вас винні завжди., важелі вам якісь потрібні.

По-перше на вибори я ходжу, як мені стукнуло 18.
По-друге лист адресований Костенкові Павлу Петровичу, хіба в нас є такі депутати в міськ раді? Для таких лінивих як ви: w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=18028 от вам депутат верховної ради, не місцевий депутат, ВР звернувся, які ще питання з цього приводу?

Іван пише: Та якби кожен з тих був на своєму місці , а не входив у партію в першу чергу за ради власної вигоди, то й люди були б за вас.

хто і на якому місці був, можете пояснити, бо ви якимись загальними фразочками-байочками розказуєте.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 січ. 2017 13:20 #111070 від Dentist

Anykey пише: А чим думала шановна міська рада 21.01.2016 року, приймаючи рішення №36? В міській раді немає кваліфікованих спеціалістів, здатних прорахувати розвиток ситації? Люди, які приймали таке рішення, прийшли до влади не в 90-х, а в 2015. То хто тут горе-обранці і кому тепер виходити на мітинги ?

Міг би хоч посилання дати, аби не шукав на сайт рішення за минулий рік. знайду відпишу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 січ. 2017 13:22 #111071 від Dentist

Іван пише: Деякі депутати проживають в місті на вулицях , де дві лампи тільки світять, теж будете казати, що люди винні.

я що їх секретар чи що? самі зверніться до них, або в РЕС. Було б цікаво почути їх коментар з цього приводу.От зателефонуйте і дайте викладіть відповідь тут, що вони вам сказали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 13:52 - 28 січ. 2017 13:53 #111072 від Anykey

Dentist пише: Міг би хоч посилання дати, аби не шукав на сайт рішення за минулий рік. знайду відпишу

Ти хоч би читав те, що викладаєш
Вкладений файл:
Останнє редагування: 28 січ. 2017 13:53 ким Anykey.
Ці користувачі подякували: Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 16:47 #111076 від Іван
Він вже сам заплутався, пишемо про одне ,а він про інше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів